Nabídka práce v obci Trnová v Praze - Západ

5 aktuálních volných míst

 • Pečovatelka

  Nabídka mzdy v Kč (brutto): základní plat + pohyblivá složka mzdy: 25.000 Kč + příplatky za noční, víkendy, svátky, přesčasy, jednorázové případné prémie. Vzdělání: Kvalifikace dle zákona 96/2004 Sb., SZŠ, VZŠ nebo VŠ - obor všeobecná sestra, platná registrace. Požadavky: Požadujeme vstřícný vztah k seniorům, empatie, bezúhonnost. Zařízení n ...

 • Pečovatelka

  ZŠ/SOU/SŠ plus kurz Pracovníka v sociálních službách (150 hod.). Kurz Pracovníka v sociálních službách - si může uchazeč o zaměstnání v průběhu práce dodělat (do 1,5 roku od zahájení zaměstnání). jirina.rezankova@domovborova.cz, www.domovborova.cz Požadavky: Požadujeme vstřícný vztah k seniorům, empatie, bezúhonnost. Jedná se o zařízení rodinné ...

 • Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek

  praxe, předem zavolat !, zdravotní průkaz

 • Správci objektů

  místo výkonu : Trnová a okolí, ŘP sk.B, - manuální zručnost, všeobecný přehled v rámci údržby nemovitosti, prémie

 • Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

  Požadujeme vstřícné a milé jednání. Klienty Domova Borová jsou zejména senioři. Dobrá dostupnost MHD - zastávka přímo před zařízením, linka 318, hezké přírodní prostředí, vlídný a stabilní kolektiv. Vhodné pro uchazeče z okolí obce Trnová (Praha - západ).

Najděte si práci v obci Trnová v okrese Praha - Západ. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Trnová nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Trnová nejčastěji hledají zaměstnance v oboru zdravotnictví a sociální péče. Nejvyšší nabízený plat je 25 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.