Nabídka práce v obci Těškovice

2 aktuálních volných míst

  • Prodavač -ka - brigáda

    KO: Wranová Jana, tel.: 553 697 306, e-mail: wranova@odtempo.cz Životopis se souhlasem užívání osobních údajů pro pracovněprávní účely zašlete na uvedený e-mail. Praxe v oboru výhodou, do funkce zaučíme. Dohoda o pracovní činnosti - max 84 hodin/měsíc. Pracoviště Těškovice, nástup ihned.

  • Školnice v mš

    *KO: Mgr. Soňa Jarošová, životopisy zasílejte na e-mail: reditelka@zsteskovice.cz, katerina.parmova@zsteskovice.cz, tel.: 777 555 385. Smlouva na dobu určitou na jeden rok se zkušební dobou 3 měsíce s možností prodloužení na dobu neurčitou. Požadujeme: SOU, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, flexibilita. Morální a právní bezúhonnost. Příjemn ...

Najděte si práci v obci Těškovice v okrese Opava. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Těškovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Těškovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru ostraha a bezpečnost. Nejvyšší nabízený plat je 16 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.