Nabídka práce v obci Suchovršice

5 aktuálních volných míst

 • Montážní dělník - ce pro výrobní linku

  MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - CE - pro výrobní linku, pečlivost, zodpovědnost, manuální zručnost.

 • Montážní dělník - ce pro výrobní linku

  MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - CE - pro výrobní linku, pečlivost, zodpovědnost, manuální zručnost.

 • Dělník ve strojírenské výrobě

  Výběrové řízení se uskuteční dne 20.8.2018 v 10.00 hod ma ÚP v trutnově. DĚLNÍK VE STROJÍRENSKÉ VÝROBĚ- manuální zručnost, spolehlivost, odpovědnost, dobrý zrak, preciznost, přesnost Tel. kontakt možný od 10.00 - 16.00 hod.

 • Skladník/-ice

  SKLADNÍK/-ICE Náplň práce : příprava zboží k expedici, nakládka a vykládka zboží, vedení skladového hospodářství, výdej materiálu do výroby Požadujeme : min. střední odborné vzdělání, uživatelská znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B a vysokozdvižný vozík výhodou, pozitivní přístup k práci, samostatnost, zodpovědnost, loajalitu ...

 • Obchodník

  OBCHODNÍK - ÚSO, znalost RJ

Najděte si práci v obci Suchovršice v okrese Trutnov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Suchovršice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Suchovršice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 23 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.