Nabídka práce v obci Stružná

3 aktuálních volných míst

  • Dělník ve výrobě nerudných surovin

    Místo výkonu práce: provozovna Horní Tašovice, okr. Karlovy Vary Optimální nástup: ihned, nejpozději však 1.7.2018 Náplň práce: obsluha a údržba technologické linky na zpracování kameniva Požadujeme: SOU vzdělání, flexibilitu, fyzickou zdatnost Uvítáme: ŘP skupiny C s odbornou a zdravotní způsobilostí, průkaz svářeče, jeřábnický a vazačský průkaz, ...

  • Dělník ve výrobě nerudných surovin - provozní elektrikář

    Místo výkonu práce: provozovna Horní Tašovice, okr. Karlovy Vary Optimální nástup: ihned, nejpozději však 1.7.2018 Náplň práce: elektroúdržba, kontroly a provádění prohlídek technologické linky na zpracování kameniva, kontroly a revize elektrických spotřebičů skup. B, měsíční prohlídky elektrického zařízení v kamenolomu Požadujeme: SOU vzdělání v o ...

  • Ošetřovatel koní

    OŠETŘOVATEL KONÍ Kontakt: p. Kočík Ivo, tel.: 602 281 779, e-mail: kocik.ivo@jskocik.cz Požadujeme zkušenosti s prací s koňmi.

Najděte si práci v obci Stružná v okrese Karlovy Vary. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Stružná nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Stružná nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 22 500 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.