Nabídka práce v obci Slavkov v Opavě

2 aktuálních volných míst

  • Prodavač -ka - brigádně

    *KO: Schönová Gabriela Bc., tel.: 553 697 309, e-mail: schonova@odtempo.cz Životopis se souhlasem užívání osobních údajů pro pracovněprávní účely zašlete na uvedený e-mail. Praxe v oboru výhodou, do funkce zaučíme. Dohoda o pracovní činnosti - 84 hodin/měsíc. Pracoviště Slavkov, nástup ihned.

  • Všeobecná/-ý sestra/bratr bez specializace

    KO: Žaludová Pavla Mgr., tel.: 553 797 082, e-mail: reditel@seniorcentrumslavkov.cz SŠ s akreditací, praxe výhodou, možno i absolventi - zaučíme, trestní bezúhonnost, práce bez odborného dohledu. Mzda dle délky praxe, práce na zkrácený úvazek - 22,5 hodin/týden, směnnost: ranní 6:00 - 14:15 /odpolední 13:45 - 22:00 hod., pracoviště Slavkov, nástup ...

Najděte si práci v obci Slavkov v okrese Opava. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Slavkov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Slavkov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru prodej a obchod. Nejvyšší nabízený plat je 19 305 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.