Nabídka práce v obci Říkov

2 aktuálních volných míst

 • Pracovník / pracovnice úklidu

  Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz (úklid ranní a odpolední), pracovní doba dle domluvy. Zkrácený pracovní úvazek na 20 hodin týdně. Nástup možný ihned. Zaměstnání je vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením. Kontakt zasláním životopisu na e-mail.: [email protected]

 • Pracovník / pracovnice ostrahy

  Pracovní poměr na dobu neurčitou, nepřetržitý provoz. Zkrácený pracovní úvazek na 20 hodin týdně. Nástup možný ihned. Zaměstnání je vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením. Náplň práce: kontrola osob a vozidel (bližší informace budou poskytnuty u osobního pohovoru). Kontakt - paní Kutrová Milada, tel.: 776 063 5 ...

 • OPERÁTOR / OPERÁTORKA strojírenské výroby

  Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned. Náplň práce: práce v kovovýrobě (regálové systémy drátěný program); obsluha strojů a zařízení ve výrobním procesu; samostatná i týmová práce, spolupráce s dalšími pracovišti; spolupráce na vývoji nových produktů Požadavky: samostatnost, zodpovědn ...

 • Stavební dělník / dělnice

  Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pružná pracovní doba. Kontakt: [email protected] (pro zaslání životopisu). Místo výkonu práce: Říkov 3, 552 03 Česká Skalice.

Najděte si práci v obci Říkov v okrese Náchod. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Říkov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Říkov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru řemeslné a manuální práce. Nabízená mzda se pohybuje od 21 000 Kč do 37 900 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Říkov volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Říkov. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 21 000 Kč do 37 900 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Říkov hledají zaměstnance tyto firmy: Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. (2), DONAP Česká Skalice s.r.o. (1), Gondella CZ s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Stavební dělník (1), Dělník (1), Pracovník ostrahy (1), Uklízečka (1).