Nabídka práce v obci Osek ve Strakonicích

2 aktuálních volných míst

  • Kuchař/ka

    POŽADAVKY: vyučení v oboru kuchař, komunikativnost, praxe v oboru vítána Pracovní poměr na dobu určitou 1/2 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou KONTAKT: životopisy zasílejte na e-mail: podatelna@dozp-osek.cz, dotazy Ing.Valešová Karla tel.: 383411052 nebo osobně po telefické domluvě PO-PÁ 6.15-14.45 hod.

  • Pracovník v sociálních službách

    POŽADAVKY : spolehlivost, základní znalost práce na PC, komunikativnost, kurz pracovníka v soc. službách ( možnost doplnění po nástupu do 18.měs. ) - praxe v oboru vítána, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou Výhody : podnikové stravování KONTAKT: životopisy zasílat na : podatelna@dozp-osek.cz nebo DOZP Osek, Osek ...

Najděte si práci v obci Osek v okrese Strakonice. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Osek nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Osek nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nejvyšší nabízený plat je 13 560 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.