Nabídka práce v obci Olšany v Šumperku

5 aktuálních volných míst

 • Elektrikář

  Požadujeme vzdělání v oboru. Praxe výhodou. Vhodné i pro elektrikáře bez nebo s propadlou vyhláškou 50/78 Sb. Obnovu, případně školení pro absolvování zajístíme. Vhodné i pro absolventy. Motivace pracovat v oboru vítána. Pracovní doba: 7:00 - 15:30. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • Svářeč

  Vhodné i pro svářeče s propadlým svářečským průkazem. Obnovu zajistíme. Praxe výhodou. Vhodné i pro absolventy. Se zájmem pracovat v tomto oboru. Pracovní doba: 7:00 - 15:30. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • Zámečník

  Vzdělání v oboru výhodou. Vhodné i pro absolventy. Praxe výhodou. Pracovní doba: 7:00 - 15:30. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • SEŘIZOVAČ/ka STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ

  Požadované dovednosti, znalosti a kompetence: Týmová spolupráce, manuální zručnost, čtení výkresové dokumentace. Dále: Ochota učit se novým věcem – mechanické, pneumatické a hydraulické systémy, elektro - ovládací systémy. Povinnosti a úkoly: Montáže, opravy a seřizování strojního zařízení. Jedná se o práci na směny v rámci nepřetržitého provoz ...

 • Zástupce/kyně vedoucí/ho/pokladní

  Náplň práce: - zastupování vedoucí prodejny v době její nepřítomnosti - aktivní činnost při objednávání, vybalování zboží a uspořádání prodejny - práce na pokladně - dodržování zásad hygieny a bezpečnosti práce atd. Od ideální/ho kandidáta/ky očekáváme: - ochotu pracovat v kolektivu a učit se novým věcem - vstřícné a příjemné vystupování - loajali ...

Najděte si práci v obci Olšany v okrese Šumperk. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Olšany nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Olšany nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 50 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.