Nabídka práce v obci Olešnice v Blansku

6 aktuálních volných míst

 • Odborný/á pracovník/ce technického úseku

  Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno OZP. PRACOVNÍ NÁPLŇ: organizátorská práce na úsecích: péče o stroje a zařízení, energetiky, vodního hospodářství, úseku požární ochrany, bezpečnosti práce, udržování environmentálního systému a skladování a likvidace používaných látek nebezpečných životnímu prostředí a odpadů z běžné činnosti mlékárny, spolu ...

 • Elektrikář - elektroúdržba

  Pracovní poměr na dobu neurčitou. POŽADUJEME: vzdělání - SOU elektro, osvědčení k činnosti dle Vyhlášky 50/1978 Sb. ve znění pozdějších předpisů, praxe vítána - absolventa zaučíme, technická zručnost, samostatnost, svědomitost. Zaměstnanecké výhody: služební byt (1+KK), dovolená 5 týdnů, stravenky nebo závodní stravování, příspěvek na kulturní a s ...

 • Dělník ve výrobě

  Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou. Vyučení v oboru řezník, kuchař výhodou. Víkendy volné. První kontakt telefonicky kdykoli v průběhu pracovních dní na č. 734 449 250 - p. František Šutera.

 • Ostraha objektu - strážný

  Pro osoby se zdravotním omezením. Plný nebo zkrácený úvazek 30 hodin týdně. Výhodou rekvalifikace strážný. Čistý rejstřík trestů. Kontakt: telefonicky Po-Pá v době 8-15 hod na č. 605 083 455 - p. Minařík, na e-mail. adrese nabor.doson@doson.eu, nebo osobně po předchozí telefonické domluvě.

 • Číšník/servírka

  Vyučení v oboru není podmínkou, možno absolvent/ka. Mzda 90,- Kč/hod.

 • Kuchař/ka

  Možno absolvent/ka. Mzda 100,- Kč/hod.

Najděte si práci v obci Olešnice v okrese Blansko. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Olešnice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 6 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Olešnice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nejvyšší nabízený plat je 25 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.