Nabídka práce v obci Olešnice v Blansku

5 aktuálních volných míst

 • Výpomoc na bourárně - balení vyzrálého hovězího či vepřového masa

  Práce na dohodu (DPP, DPČ), jedná se o brigádu na 2-3 dny v týdnu v celkové výši odpracovaných 6-10 hodin. Nenáročná práce, žádné předchozí zkušenosti nejsou potřeba, pouze balení malých a velkých kusů hovězího či vepřového masa do vakua. Vhodné pro absolventy. První kontakt mailem nebo telefonicky.

 • Dělník ve výrobě

  Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou. Vyučení v oboru řezník, kuchař výhodou. Víkendy volné. První kontakt telefonicky kdykoli v průběhu pracovních dní na č. 734 449 250 - p. František Šutera.

 • Číšník/servírka

  Vyučení v oboru není podmínkou, možno absolvent/ka. Mzda 100,- Kč/hod.

 • Ostraha objektu - strážný

  Pro osoby se zdravotním omezením. Plný nebo zkrácený úvazek 30 hodin týdně. Výhodou rekvalifikace strážný. Čistý rejstřík trestů. Mzda 86,20 Kč/hod. Kontakt: telefonicky Po-Pá v době 8-15 hod na č. 605 083 455 - p. Minařík, na e-mail. adrese nabor.doson@doson.eu, nebo osobně po předchozí telefonické domluvě.

 • Kuchař/ka

  Možno absolvent/ka. Mzda 110,- Kč/hod.

Najděte si práci v obci Olešnice v okrese Blansko. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Olešnice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Olešnice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nejvyšší nabízený plat je 20 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.