Nabídka práce v obci Olešnice v Blansku

4 aktuálních volných míst

 • Učitel/ka odborných předmětů - zemědělské obory - opravář zemědělských strojů

  Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. Požadavky: odpovídající VŠ vzdělání zaměřené na zemědělské obory nebo obory podobné vyučovanému učebnímu oboru - opravář zemědělských strojů, nejlépe doplněné pedagogickým vzděláním pro střední školy a speciální pedagogikou - možnost následného doplnění studia, zdravotní a psychická způsobilo ...

 • Ostraha objektu - strážný

  Pro osoby se zdravotním omezením. Plný nebo zkrácený úvazek 30 hodin týdně. Výhodou rekvalifikace strážný. Čistý rejstřík trestů. Kontakt: telefonicky Po-Pá v době 8-15 hod na č. 605 083 455 - p. Minařík, na e-mail. adrese nabor.doson@doson.eu, nebo osobně po předchozí telefonické domluvě.

 • Vedoucí skladu a dopravy

  Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno OZP. PRACOVNÍ NÁPLŇ: plánování, optimalizace a kontrola logistických procesů, jednání s dopravci, řídí a organizuje práci podřízených, zpracovává podklady mzdové účtárně, zodpovídá za řádné proškolení podřízených a dodržování předpisů, zpracování a odeslání statistik a výkazů. POŽADUJEME: SŠ - dopravní, obcho ...

 • Kuchař/ka

  Možno absolvent/ka. Mzda 100,- Kč/hod.

Najděte si práci v obci Olešnice v okrese Blansko. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Olešnice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 4 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Olešnice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru vzdělávání a personalistika. Nejvyšší nabízený plat je 30 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.