Nabídka práce v obci Olešnice v Blansku

4 aktuálních volných míst

 • Elektrikář - elektroúdržba

  Pracovní poměr na dobu neurčitou. POŽADUJEME: vzdělání - SOU elektro, osvědčení k činnosti dle Vyhlášky 50/1978 Sb. ve znění pozdějších předpisů, praxe vítána - absolventa zaučíme, technická zručnost, samostatnost, svědomitost. Zaměstnanecké výhody: služební byt (1+KK), dovolená 5 týdnů, stravenky nebo závodní stravování, příspěvek na kulturní a s ...

 • Ostraha objektu - strážný

  Pro osoby se zdravotním omezením. Plný nebo zkrácený úvazek 30 hodin týdně. Výhodou rekvalifikace strážný. Čistý rejstřík trestů. Kontakt: telefonicky Po-Pá v době 8-15 hod na č. 605 083 455 - p. Minařík, na e-mail. adrese nabor.doson@doson.eu, nebo osobně po předchozí telefonické domluvě.

 • Číšník/servírka

  Vyučení v oboru není podmínkou, možno absolvent/ka. Mzda 90,- Kč/hod.

 • Kuchař/ka

  Možno absolvent/ka. Mzda 100,- Kč/hod.

Najděte si práci v obci Olešnice v okrese Blansko. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Olešnice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 4 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Olešnice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nejvyšší nabízený plat je 21 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.