Nabídka práce v obci Nový Oldřichov

3 aktuálních volných míst

  • Pomocné práce při instalatérských a topenářských pracech

    Místo výkonu práce: dle zakázek (celá ČR) Požadujeme: vyučení v oboru. Nabízíme: práci v jednosměnném nebo turnusovém provozu (dle zakázek), mzda 80 Kč/hod. (hrubého) + diety. Vhodné i pro absolventy.

  • Instalatér, topenář

    Místo výkonu práce: dle zakázek (celá ČR) Požadujeme: vyučení v oboru. Nabízíme: práci v jednosměnném nebo turnusovém provozu (dle zakázek), mzda 20000Kč/měsíc (hrubého). Vhodné i pro absolventy.

  • Kuchař/ka

    Centrum pro vzdělávání a kulturu (CVAK) v Novém Oldřichově přijme na pozici "kuchař/ka" spolehlivého člověka. Vařit budete pro běžné návštěvníky, pro návštěvníky kulturních akcí, pro ubytované skupinky s dětmi, příprava rautů, slavnostních pokrmů. Nástup možný ihned. Nabízíme: Příjemné pracovní prostředí. Práci od čtvrtka do neděle, pondělí - stř ...

Najděte si práci v obci Nový Oldřichov v okrese Česká Lípa. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Nový Oldřichov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Nový Oldřichov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru ostatní. Nejvyšší nabízený plat je 20 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.