Nabídka práce v obci Nová Ves v Třebíči

4 aktuálních volných míst

 • Transition projects manager

  Požadujeme zkušenosti při end to end transition, znalosti Change management, Financial Management, Service management, Contract management, znalost anglického, ruského a tureckého jazyka. Velmi dobré komunikační znalosti, analytické myšlení, znalost SAP, HP ALM, JIRA, Lotus Notes, zkušenosti v oboru.

 • Seřizovač linek strojů a zařízení

  Vyučení v černém řemeslu, praxe v oblasti seřizování a obsluhy strojního zařízení. Nabízíme: 13. + 14. mzda, 6 týdnů dovolené, vlastní doprava z Třebíče, prémie, roční bonusy, penzijní připojištění

 • Úklidový pracovník

  - pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou Pečlivost a důkladnost Pracovní doba (od - do): 5:30-13:30, 14:00-21:30 + víkendy Prvotní kontakt výhradně telefonicky nebo e-mailem!!!

 • Zámečník, svářeč

  Požaduji: 1) schopnost se samostatně orientovat ve výkresech 2) svářecí průkaz 3) spolehlivost, pracovitost V případě zájmu mě kontaktujte na tel. 776 781 008 nebo pošlete životopis na jan@lojda.cz

Najděte si práci v obci Nová Ves v okrese Třebíč. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Nová Ves nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 4 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Nová Ves nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 100 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.