Nabídka práce v obci Miličín

3 aktuálních volných míst

  • Prodavač

    Práce i o víkendu a ve svátek První kontakt: osobně

  • Kuchař/ka, výroba pizzy

    Pracoviště: Miličín Výroba pizzy a obsluha zákazníků v provozovně rychlého občerstvení. Může být i zaměstnanec bez praxe v oboru. Nejdříve nutný telefonický nebo emailový kontakt.

  • Řidiči čistících vozů

    Pracoviště Miličín, Vlašimsko a podle zakázek celá ČR ŘP skupiny C, E - profesní průkaz - ADR zkoušky, karta do tachografu výhodou - čistý trestní rejstřík - praxe v řízení nákladních vozidel min. 2 roky - jedná se o obsluhu cisternových a kontejnerových vozidel. Bonusy: týden dovolené navíc, nástupní příspěvek 20000,- Kč, zaplacené pojištění odpo ...

Najděte si práci v obci Miličín v okrese Benešov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Miličín nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Miličín nejčastěji hledají zaměstnance v oboru doprava a zásobování. Nabízená mzda se pohybuje od 19 700 Kč do 35 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Miličín volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst v obci Miličín. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 19 700 Kč do 35 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Miličín hledají zaměstnance tyto firmy: GUTRA s.r.o. (1), LiHu Store, s.r.o. (1), Na Sibiři s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Řidič nákladních vozidel (1), Prodavačka (1), Kuchař (1).