Nabídka práce v obci Miličín

6 aktuálních volných míst

 • DoporučujemeObsluha čerpací stanice

  Přijmu obsluhu – pokladní na naší nově zrekonstruované čerpací stanici na D3 směr Praha vedle McDonaldu. Sháním pracovité jedince, kteří mají pozitivní přístup a jsou kolektivně naladěni. Pokud Vás baví provoz a slušný přístup od vedení je pro Vás důležitý, určitě se ozvěte. Směny: 12hod. 2 denní, 2 noční/ 4 dny volna – vždy ve dvojici. Pra ...

 • Řidiči čistících vozů

  Pracoviště Miličín, Vlašimsko a podle zakázek celá ČR ŘP skupiny C, E - profesní průkaz - ADR zkoušky, karta do tachografu výhodou - čistý trestní rejstřík - praxe v řízení nákladních vozidel min. 2 roky - jedná se o obsluhu cisternových a kontejnerových vozidel. Bonusy: týden dovolené navíc, nástupní příspěvek 20000,- Kč, zaplacené pojištění odpo ...

 • Prodavač

  Práce i o víkendu a ve svátek První kontakt: osobně

 • Kuchař/ka, výroba pizzy

  Pracoviště: Miličín Výroba pizzy a obsluha zákazníků v provozovně rychlého občerstvení. Může být i zaměstnanec bez praxe v oboru. Nejdříve nutný telefonický nebo emailový kontakt.

 • Kuchař/ka - pomocný/á kuchař/ka

  Pracoviště Miličín Plný, částečný úvazek, případně brigáda. Vyučení není nutné, zaučíme. Možno také jako brigáda pro studenty. Možnost ubytování První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

 • Číšník, servírka - brigáda přes obědy

  Pracoviště Miličín Částečný úvazek, případně brigáda. Vyučení není nutné, zaučíme. Vhodné jako brigáda pro studenty. Možnost ubytování První kontakt telefonicky nebo e-mailem.