Nabídka práce v obci Medlov v Olomouci

4 aktuálních volných míst

 • Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

  Místo výkonu práce: Králová, Medlov, Mladeč. Kontakt je možný POUZE telefonicky od 7:00 - 17:00 hod.

 • Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

  Místo výkonu práce: Králová, Medlov, Mladeč. Řez ovocných stromů, sázení stromů. Kontakt je možný POUZE telefonicky od 7:00 - 17:00 hod.

 • Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

  Místo výkonu práce: Králová, Medlov, Mladeč. Jedná se o řez ovocných stromů, sázení stromů. Kontakt je možný POUZE telefonicky od 7:00 - 17:00 hod.

 • Číšník/servírka

  Pracoviště: Penzion Pavlík, Medlov č.p. 278. Požadujeme praxi v oboru číšník/servírka a to nejméně 1 rok. Požadované průkazy: zdravotní průkaz, ŘP sk. B. Pracovní poměr, zkušební doba 3 měsíce. Hrubá mzda: 14.000 Kč, osobní ohodnocení 2.000 Kč. Nabízíme: příspěvek na stravování. Možnost ubytování. Kontakt je možný osobně každou středu od 9 -10 h na ...

Najděte si práci v obci Medlov v okrese Olomouc. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Medlov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 4 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Medlov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru zemědělství. Nejvyšší nabízený plat je 17 800 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.