Nabídka práce v obci Medlov v Olomouci

4 aktuálních volných míst

 • Pracovník/ce chovu skotu

  Pracoviště: Medlov č.p. 238. Nástup možný ihned. Směnnost + SO, NE. Požadujeme ŘP sk. T. Nabízíme sociální fond (příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na obědy, příspěvek na dovolenou ze sociálního fondu, 5 týdnů dovolené). První kontakt je možný POUZE telefonicky.

 • Kuchař/kuchařka

  Pracoviště: Medlov č.p. 278 Uničov. První kontakt je možný POUZE telefonicky PO - PÁ od 8:00 - 14:00 hod. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou. Zkušební doba 3 měsíce. Turnusové služby - krátký/dlouhý týden. Požadujeme: - praxi v oboru kuchař nejméně 1 rok - zdravotní průkaz - řidičský průkaz sk. B Výhody: ...

 • Pěstitelé zemědělských plodin

  Pracoviště: Králová č.p. 8, Medlov a přilehlé pozemky obhospodařované firmou RBQ SADY s.r.o. v katastrálním území Králová - Medlov. Kontakt je možný osobně každý čtvrtek od 8:00 - 10:00 hod. na adrese Králová č.p. 8, Medlov, telefonicky od 8:00 - 15:00 hod. nebo mailem. Jedná se o manuální práci v sadech jablek a hrušek, výsadba ovocných stromků, v ...

 • Potravinářský dělník/dělnice

  Pracoviště: Medlov č.p. 269. Výhodou: potravinářský průkaz. Vhodné i pro OZZ, absolventy. Prac. doba: PO - PÁ, 6:00 - 14:00 hod., 14:00 - 22:00 hod., 22:00 - 6:00 hod. První kontakt je možný POUZE mailem.

Najděte si práci v obci Medlov v okrese Olomouc. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Medlov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 4 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Medlov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru zemědělství. Nejvyšší nabízený plat je 27 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.