Nabídka práce v obci Maršovice - Benešov

1 aktuálních volných míst

  • Strojník, řidič

    Na stavby rybníků a lesních cest hledáme nové pracovníky pro obsluhu stavebních strojů a vozidel. Nástup možný ihned. Na hlavní pracovní poměr, na dohodu. Očekáváme: - chuť do práce - spolehlivost - zodpovědnost - smysl pro pořádek - vztah ke strojům - pečlivost - manuální zručnost - opravy a údržba strojů - řidičský průkaz sk. B+C - strojní průkaz ...

Najděte si práci v obci Maršovice - Benešov v okrese Benešov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Maršovice - Benešov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 1 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Maršovice - Benešov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru doprava a zásobování. Nabízená mzda se pohybuje od 20 000 Kč do 50 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Maršovice - Benešov volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst v obci Maršovice - Benešov. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 20 000 Kč do 50 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Maršovice - Benešov hledají zaměstnance tyto firmy: GREENMAN s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Řidič nákladních vozidel (1).