Nabídka práce v obci Malá Morava

3 aktuálních volných míst

 • Pomocný dělník/ce výroby

  Pomocné práce na dřevoobrábějících strojích. Odebírání materiálu za strojem. Možnost postupu na jiné pracovní pozice po zaučení. Dobrý fyzický stav. Prac. doba 6.30-15.20. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • Operátor/ka pásové pily

  Požadujeme technické myšlení, samostatnost a ochotu učit se novým věcem. Výhodou znalosti v oblasti dřevozpracující výroby. Logické myšlení, dobrý fyzický stav. Prac. doba 6.30-15.20. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • Obsluha kotelny

  Zajištění chodu automatizované kotelny. Odstranění běžných závad. Vhodné i pro absolventy/důchodce. Nutná vlastní doprava na pracoviště z důvodu nepravidelné prac. doby. Kotelnické zkoušky výhodou. Prac. doba dle domluvy. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • Pracovník/ce údržby obce

  Osobní kontakt po předchozí domluvě; Mzdové podmínky dle platných tabulek. Požadujeme manulální zručnost, pečlivost a důslednost, aktivní a samostatný přístup k práci, ochotu pracovat nad rámec pracovní doby. Náplň práce: Řízení a údržba motorových vozidel, úklid a údržba veřejných prostranství a ostatního majetku obce, občasná práce s motorovou pi ...

Najděte si práci v obci Malá Morava v okrese Šumperk. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Malá Morava nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Malá Morava nejčastěji hledají zaměstnance v oboru zemědělství. Nabízená mzda se pohybuje od 14 660 Kč do 29 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Malá Morava volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst v obci Malá Morava. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 14 660 Kč do 29 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Malá Morava hledají zaměstnance tyto firmy: WANDER Czech s.r.o. (3), Obec Malá Morava (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Řidič zemědělských strojů (1), Topič (1), Truhlář (1), Dělník (1).