Nabídka práce v obci Lidice

2 aktuálních volných míst

  • Obsluha v rychlém občerstvení

    Požadujeme: - zdravotní průkaz, - odbornou způsobilost- lze nahradit praxí v oboru, - praxe v oboru 2 roky - znalost obsluhy grilu na gyros a kebab, - znalost přípravy a servírování orientálních jídel - výhodou, - pečlivost, svědomitost, rychlost, komunikativnost, - ochotu pracovat, - znalost anglického, francouzského a arabského jazyka výhodou. N ...

  • Řidič

    Požadujeme: řidičské oprávnění skupiny "C" a "E", profesní průkaz, čistý trestní rejstřík, praxi. Výjezdní místo sídlo zaměstnavatele a doprava po ČR.

Najděte si práci v obci Lidice v okrese Kladno. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Lidice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Lidice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru doprava a zásobování. Nabízená mzda se pohybuje od 22 000 Kč do 25 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Lidice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Lidice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 22 000 Kč do 25 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Lidice hledají zaměstnance tyto firmy: COOL Transport s.r.o. (1), Abdeljalil Hattab (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Řidič nákladních vozidel (1), Prodavačka (1).