Nabídka práce v obci Kamenice v Jihlavě

5 aktuálních volných míst

 • Montážní dělníci

  Místo výkonu práce Kamenice u Jihlavy. Pracovní smlouva na plný nebo zkrácený úvazek, mzda úkolová. Ruční montážní práce malých součástek, nutná jemná motorika, manuální zručnost a dobrý zrak. Vhodné pro OZP, zaměstnavatel je chráněná dílna. Kontaktní osoby: v Kamenici na p. Klímovou, v Jihlavě na p. Zemanovou.

 • Dojič/ka

  Požadujeme kladný vztah ke zvířatům, dobrý zdravotní stav. Místo pracoviště Kamenička, kravín 240 ks skotu, nepřetržitý provoz - jeden týden ranní směna , druhý týden odpolední směna. Pracovní doba: ranní směna 02.30 - 10.00, odpolední směna: 14.30 - 22.00 hod. Náplň práce: dojení a péče o telata do stáří 2. měsíců. První kontakt telefonicky nebo ...

 • Instalatér

  První kontakt telefonicky od 8 do 18 hod nebo e-mailem.

 • Ošetřovatel/ka prasat

  První kontakt telefonicky PO-PÁ 8-14 hod.

 • Inseminátor

  První kontakt telefonicky Po-Pá 8:00-14:00 nebo e-mailem.

Najděte si práci v obci Kamenice v okrese Jihlava. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Kamenice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Kamenice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru zemědělství. Nejvyšší nabízený plat je 35 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.