Nabídka práce v obci Jasenná - Náchod

3 aktuálních volných míst

  • Pracovník / pracovnice - údržba zeleně

    Kontakt telefonicky - p. Vejroch Jiří, tel.: +420 739 077 831. Místo výkonu práce: Královéhradecký kraj.

  • Řidič - mechanik - strojník / řidička - mechanička - strojnice

    Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Požadavky: řidičský průkaz sk. C (sk. E - výhodou). V případě spokojenosti zaměstnavatel nabízí po zaučení benefit 35.000,- Kč. Kontakt: p. Vejroch Jiří, tel.: 739 077 831, e-mail: [email protected] (zaslání životopisu).

  • Zedník, přidavač / zednice, přidavačka

    Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s předpokladem prodloužení. Nástup možný ihned. Požadavky: spolehlivost. Kontakt - p. Hanuš Jiří, tel.: 736 670 131 (PO-PÁ od 08:00 hod. do 19:00 hod.), e-mail: [email protected] (zaslání životopisu).

Najděte si práci v obci Jasenná - Náchod v okrese Náchod. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Jasenná - Náchod nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Jasenná - Náchod nejčastěji hledají zaměstnance v oboru stavebnictví a reality. Nabízená mzda se pohybuje od 16 200 Kč do 30 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Jasenná - Náchod volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst v obci Jasenná - Náchod. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 16 200 Kč do 30 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Jasenná - Náchod hledají zaměstnance tyto firmy: Jiří Vejroch (2), Stavební firma Hanuš, s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Zedník (1), Dělník (1), Řidič nákladních vozidel (1).