Nabídka práce v obci Hvozdná

2 aktuálních volných míst

  • Noční vrátní - hlídači

    Jedná se o práci na zemědělské farmě s chovem mléčného skotu, tedy také noční kontrola zvířat, přihrnování krmiva, apod. + ostraha areálu farmy. Po dohodě nástup možný ihned. Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování, příspěvek k penzijnímu připojištění Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 7:00-16:00. ...

  • Chovatel/ka a ošetřovatel/ka hospodářských zvířat (skotu, ovcí) – dojič/ka

    Jedná se o práci s mléčným skotem. Řidičský průkaz sk. B vítán. Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování V případě zájmu je telefonický kontakt možný v pracovní dny 7:00 - 16:00.

  • Obchodní zástupci

    Naše společnost hledá dravého obchodního zástupce pro styk se státními a neziskovými institucemi. Jedná se především o práci v terénu mezi zákazníky a proto je vhodné, aby měl již uchazeč zkušenost s obchodní činností. Hledáme výřečného a pracovitého obchodního zástupce, který má tah na bránu a dokáže dotáhnout každý obchod do konce. Vaše výplata ...

Najděte si práci v obci Hvozdná v okrese Zlín. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Hvozdná nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Hvozdná nejčastěji hledají zaměstnance v oboru prodej a obchod. Nabízená mzda se pohybuje od 24 500 Kč do 28 500 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Hvozdná volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Hvozdná. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 24 500 Kč do 28 500 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Hvozdná hledají zaměstnance tyto firmy: AGRODELTA, s.r.o. (2), Lukuer s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Obchodní zástupce, Account manager (1), Ošetřovatel skotu a dobytka (1), Hlídač, Vrátný (1).