Nabídka práce v obci Hovorčovice

3 aktuálních volných míst

  • Všeobecní administrativní pracovníci

    Místo pracoviště: - Hovorčovická 690, 250 65 Bašť Prvotní kontakt: - e-mail: [email protected] Upřesňující údaje: Požadujeme: - slušné vystupování, spolehlivost, loajálnost, vstřícné chování vůči zákazníkům, znalost práce na PC, google disk - znalost běloruštiny a ruštiny - Ruština: aktivní, znalost jazyka ma velmi pokročilé úrovni (denní ko ...

  • Všeobecní administrativní pracovníci

    Místo pracoviště: - Hovorčovická 690, 250 65 Bašť Prvotní kontakt: - e-mail: [email protected] Upřesňující údaje: - uživatelská úroveň práce na PC, výborná znalost ruské jazyka - spolehlivost, pracovitost

  • Maséři thajských masáží

    Schůzku předem telefonicky domluvit.

Najděte si práci v obci Hovorčovice v okrese Praha - Východ. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Hovorčovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Hovorčovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru administrativa. Nabízená mzda se pohybuje od 15 200 Kč do 20 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Hovorčovice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst v obci Hovorčovice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 15 200 Kč do 20 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Hovorčovice hledají zaměstnance tyto firmy: Blaser Company s.r.o. (2), Kateřina Kutová (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Administrativní pracovník (2), Masér (1).