Nabídka práce v obci Habrovany

3 aktuálních volných míst

  • Fyzioterapeut s osvědčením

    POŽADAVKY: vzdělání VOŠ potřebné pro práci bez odborného dohledu, bezúhonnost, samostatnost, profesionalita a spolehlivost POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, možnost práce na zkrácený úvazek, nástup možný ihned ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: 25 dní dovolené, po zapracování osobní příplatek, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, po roce pří ...

  • Kuchař/ka

    POŽADAVKY: vzdělání vyučení v oboru, spolehlivost, zodpovědnost, zdravotní způsobilost (zdravotní průkaz), pracovitost POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: 25 dní dovolené, po zapracování osobní příplatek, mimořádné odměny, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, po roce příspěvek na rehabilita ...

  • Brigádník/ce - úklid domova pro seniory

    Nabízíme Vám brigádu na prázdniny 07 - 08/2019. Náplň práce: úklid domova pro handicapované osoby a seniory (úklid pokojů klientů a sociálního zařízení). Pracovní doba 6.00 - 13.30 hod. Mzda 81 Kč/hod. Práce na DPP nebo zkrácený HPP. Nástup možný ihned. Místo výkonu práce: Habrovany.

Najděte si práci v obci Habrovany v okrese Vyškov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Habrovany nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Habrovany nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nejvyšší nabízený plat je 35 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.