Nabídka práce v obci Drnovice v Blansku

3 aktuálních volných míst

  • Soustružník - frézař - brusič

    Praxe a znalost v oboru klasického obrábění - soustružení, frézování, broušení (na kulato, na plocho) min. 1 rok. Znalost svařování a broušení výhodou. Jednosměnný provoz 6.00 -15.00 hod. Mzda 150 Kč/hod, po zapracování navýšení. Kontakt: Ing. Petr Starý, tel. 727 917 005.

  • Stavbyvedoucí, mistr na stavbě

    Pracovní poměr na dobu neurčitou. Orientace v projektové dokumentaci, ŘP sk. B, ostatní zaučíme. První kontakt telefonicky na čísle: 516 472 434 nebo na mail:ekonomika@sedos.cz

  • Strojník dozeru CAT D6N

    Pracovní poměr na dobu neurčitou. Práce po celé ČR. Ubytování zajištěné. Strojnický průkaz na dozery, nutná praxe. První kontakt telefonicky na čísle: 516 472 434 nebo na mail: ekonomika@sedos.cz

Najděte si práci v obci Drnovice v okrese Blansko. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Drnovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Drnovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru doprava a zásobování. Nejvyšší nabízený plat je 39 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.