Nabídka práce v obci Drnovice v Blansku

2 aktuálních volných míst

  • Soustružník - frézař - brusič

    Praxe a znalost v oboru klasického obrábění - soustružení, frézování, broušení (na kulato, na plocho) min. 1 rok. Znalost svařování a broušení výhodou. Jednosměnný provoz 6.00 -15.00 hod. Mzda 150 Kč/hod, po zapracování navýšení. Kontakt: Ing. Petr Starý, tel. 727 917 005.

  • Řidič nákladního automobilu

    Pracovní poměr na dobu neurčitou. Jízdy v rámci ČR. Řidič plato soupravy, převážně vnitro, prefabrikáty a příslušenství, ŘP sk. CE+profesní průkaz+karta do tachografu. Zaměstnanecké výhody: měsíční ohodnocení. První kontakt telefonicky - volat max. do 17.00 hod na č. 602 540 627, nebo na e-mail. adrese: janousek@sedostransport.cz ...

Najděte si práci v obci Drnovice v okrese Blansko. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Drnovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Drnovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru doprava a zásobování. Nejvyšší nabízený plat je 31 500 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.