Nabídka práce v obci Dražovice ve Vyškově

3 aktuálních volných míst

  • Řidiči nákladních vozidel

    Požadavky: vzdělání vyučení, ŘP sk. C,E, výhodou strojnický průkaz na kolové nakladače Popis práce: nástup možný ihned Kontakt: životopisy zasílejte předem na e-mail: faktura@tomasholding.cz

  • Montéři slaboproud

    Požadavky: vzdělání vyučení Popis práce: vhodné i pro absolventy, nástup možný ihned Zaměstnavatel nabízí: příplatky až 30% Kontakt: Kachlík Karel, tel.: 777 333 813, e-mail: ari@ari.cz, nutno předem sjednat schůzku telefonicky v době od 6-18 hod.

  • Elektromontéři silnoproud

    Požadavky: vzdělání vyučení, vyhláška 50 Popis práce: nástup možný ihned, vhodné i pro absolventy Zaměstnavatel nabízí: příplatky až 30% Kontakt: Kachlík Karel, tel.: 777 333 813, e-mail: ari@ari.cz, nutno předem sjednat schůzku telefonicky v době od 6- 8 hod.

Najděte si práci v obci Dražovice v okrese Vyškov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Dražovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Dražovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru technika, telekomunikace a energetika. Nejvyšší nabízený plat je 24 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.