Nabídka práce v obci Čimelice

3 aktuálních volných míst

  • Pomocná síla do kuchyně + úklid

    Pracovní místo je pouze pro OZP! Pracovní doba: 1 směna - plný nebo zkrácený úvazek 6 hod./denně dohodou Náplň práce: pomocné práce v kuchyni - škrábání brambor, krájení cibule, mytí nádobí, úklid, rozvoz obědů Požadujeme: ŘP skup. B Činnost firmy: jídelna, rozvoz obědů Kontakt na tel. 724 257 801, 382 228 317. ...

  • Číšník-servírka

    - zaměstnání na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení - v případě praxe v oboru možno i bez vyučení - ke mzdě náleží finanční bonus (3000,- až 14000,-Kč) závislý na pracovním nasazení zaměstnance Nabízíme: stravování a možnost ubytování v místě (příležitostně) - provozní doba: 10:00 až 22:00 hod.

  • Odborný skladník

    Hledáme fyzicky zdatné, pracovité a svědomité odborné skladníky na doplnění směn v našem skladu do Čimelic. Koho do týmu hledáme: týmového hráče s SOU/SŠ vzděláním, s vysokým pracovním nasazením(Vaše mzda je navázaná na výkon), se zájmem o oblast vybavení koupelen, obkladů a dlažeb, spolehlivého a časově nezávislého (práce ve 2-směnném provozu), o ...

Najděte si práci v obci Čimelice v okrese Písek. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Čimelice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Čimelice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nejvyšší nabízený plat je 18 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.