Nabídka práce v obci Černíkovice

10 aktuálních volných míst

 • Lakýrník/ice

  Kontakt e-mailem matous@kovpal.com, telefonicky nebo osobně po předchozí domluvě. - znalost čtení z výkresové dokumentace - povrchová úprava - stříkání v lakovací kabině - stravenky.

 • Dělník/dělnice v oblasti výstavby budov

  Kontakt telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 16:00 hodin nebo e-mailem tesarstvi.cernikovice@seznam.cz. - ZŠ - práce na stavbách po celé ČR (dle sjednaných zakázek) - možnost ubytování.

 • Svářeč/ka

  Kontakt e-mailem matous@kovpal.com, telefonicky nebo osobně po předchozí domluvě. - znalost čtení z výkresové dokumentace - sváření v ochranné atmosféře - stravenky.

 • Pomocný dělník /pomocná dělnice ve výrobě

  Kontakt telefonicky nebo e-mailem. Místo výkonu práce: KOVPAL Dobruška, s.r.o., Černíkovice. - požadujeme zručnost a šikovnost - pomocné práce na svařovně - práce na dokončovací montáži při výrobě palet.

 • Pomocný dělník /pomocná dělnice ve výrobě

  Kontakt telefonicky nebo e-mailem. Místo výkonu práce: KOVPAL Dobruška, s.r.o., Černíkovice. - požadujeme zručnost a šikovnost - pomocné práce při montáži palet - manipulace s díly palet a paletami.

 • Stavební dělník / Stavební dělnice

  Kontakt e-mailem tesarstvi.cernikovice@seznam.cz nebo telefonicky. - ZŠ - práce na stavbách po celé ČR (dle sjednaných zakázek) - možnost ubytování.

 • Pomocný/á dělník/ice ve strojírenství

  Kontakte-mailem matous@kovpal.com, telefonicky nebo osobně po předchozí domluvě. - pomocné práce na svařovně - práce na dokončovací montáži při finalizaci palet - stravenky.

 • Klempíř/ka

  Kontakt telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 16:00 hodin nebo e-mailem tesarstvi.cernikovice@seznam.cz. - SOU - práce na stavbách v rámci celé ČR (dle sjednaných zakázek) - ubytování.

 • Tesař/ka

  Kontakt telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 16:00 hodin nebo e-mailem tesarstvi.cernikovice@seznam.cz. - SOU - práce na stavbách v rámci celé ČR (dle sjednaných zakázek) - možnost ubytování.

 • Pokrývač/ka

  Kontakt telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 16:00 hodin nebo e-mailem tesarstvi.cernikovice@seznam.cz. - SOU - práce na stavbách po celé ČR (dle sjednaných zakázek) - možnost ubytování.

Najděte si práci v obci Černíkovice v okrese Rychnov nad Kněžnou. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Černíkovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 10 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Černíkovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru řemeslné a manuální práce. Nejvyšší nabízený plat je 25 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.