Nabídka práce v obci Březová v Karlových Varech

6 aktuálních volných míst

 • Administrativní pracovník/ce

  Kontakt: předem telefonicky. Aktivní znalost ukrajinštiny. Znalost RJ a AJ výhodou. Práce s PC. Pracovní doba: 7.00 - 19.00 hod.

 • Manažer/ka hotelu

  Kontakt: předem telefonicky. Aktivní znalost ukrajinštiny. Znalost RJ a AJ výhodou. Pracovní doba: 7.00 - 19.00 hod.

 • Dělník do dřevovýroby

  DĚLNÍK DO DŘEVOVÝROBY - nástup možný ihned Kontakt: p. Vladimír Pechman, tel.: 724 255 614, e-mail: pechman@llkv.cz Požadujeme schopného dělníka pro práci v dřevovýrobě - výhodou katrista, truhlář, VZV, příčné řezy, obsluha sámovačky. Pracovní doba: 6.00 - 14.30 hodin Místo výkonu práce: Hamerská 6, Březová u Karlových Varů ...

 • KUCHAŘ/KA - brigádně

  Kontakt: e-mailem Od 1.6.2017 hledáme kuchaře na víkendovou výpomoc do kuchyně, včetně venkovního grilování.

 • Řidič vysokozdvižného vozíku

  Kontakt: předem telefonicky domluvit schůzku Pracovní doba: 6 - 14.30 hod Požadujeme praxi, osvědčení.

 • Recepční v hotelu - noční recepční

  Uvedená mzda je v hrubém. Nástup možný ihned-po zaučení. Práce v mladém kolektivu a příjemném prostředí. Pracovní doba: 19.00 - 7.00 hod.

Najděte si práci v obci Březová v okrese Karlovy Vary. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Březová nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 6 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Březová nejčastěji hledají zaměstnance v oboru cestovní ruch. Nejvyšší nabízený plat je 19 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.