Nabídka práce v obci Brázdim

2 aktuálních volných míst

  • Betonáři

    Místo pracoviště: - Nový Brázdim 38, 250 63 Mratín Prvotní kontakt: - osobně po tel. dohodě - tel.: 602 313 842 Upřesňující údaje: - Práce na rekonstrukcích a výstavbě nových propustků, mostků a malých mostů, na opěrných a protihlukových zdí a příbuzných pracech

  • Betonáři

    Místo pracoviště: - Nový Brázdim 38, 250 63 Mratín Prvotní kontakt: - osobně po tel. dohodě - tel.: 602 313 842 Upřesňující údaje: - Pracovník hlavní stavební výroby - výstavba,opravy a rekonstrukce malých inženýrských staveb ( malé mosty a propustky,opěrné a protihlukové zdi,silážní stěny apod. ). - Práce betonářské,montáž bednění, ukládka armat ...

Najděte si práci v obci Brázdim v okrese Praha - Východ. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Brázdim nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Brázdim nejčastěji hledají zaměstnance v oboru stavebnictví. Nabízená mzda se pohybuje od 17 300 Kč do 20 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Brázdim volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Brázdim. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 300 Kč do 20 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Brázdim hledají zaměstnance tyto firmy: Ing. Sommer - cihelna Brázdim, spol. s r.o. (2).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Betonář, Železobetonář (2).