Nabídka práce v obci Bratkovice

2 aktuálních volných míst

  • Soustružníci , obraběči kovů

    Pozice: soustružníci , obraběči kovů Povolení k zam. dle § 97 d) Místo vhodné i pro absolventy. Požadujeme: vzdělání v technickém oboru, pečlivost , spolehlivost, samostatnost, umět měřit měřidly, čtení tech. výkresů, praxe práce na soustruhu, praxe práce v kovovýrobě (mimo absolventů) Zaměstnanecké výhody: příspěvek a zajištění stravování Nástup ...

  • Soustružníci, CNC programátoři

    Pozice: soustružníci, CNC programátoři Povolení k zam. dle § 97 d) Místo vhodné i pro absolventy. Požadujeme: vzdělání v technickém oboru. pečlivost, spolehlivost, samostatnost, umět měřit měřidly, čtení tech. výkresů, praxe práce na CNC soustruhu, praxe práce v kovovýrobě (mimo absolventů) Systém Sinumerik 828 Zaměstnanecké výhody: příspěvek a zaj ...

Najděte si práci v obci Bratkovice v okrese Příbram. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Bratkovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Bratkovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nabízená mzda se pohybuje od 25 000 Kč do 30 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Bratkovice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Bratkovice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 25 000 Kč do 30 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Bratkovice hledají zaměstnance tyto firmy: H+J - stroje s.r.o. (2).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Operátor, Seřizovač CNC strojů (2).