Nabídka práce v obci Beroun

187 aktuálních volných míst

 • TIPPráce v papírenském průmyslu, 2 směnný provoz, mzda až 24.900 Kč (A176)

  S námi bude práce zábava. Pro více informací nás kontaktujte. -ruční potah korpusů výrobků z papírenské lepenky -odebírání, kompletace a balené výrobků za ručním potahem - místo výkonu práce: Hořovice Požadujeme: -manuální zručnost -fyzickou zdatnost -spolehlivost Nabízíme: - práce na HPP - dvousměnný provoz - nástupní mzda 19.000 -24.900 Kč - ...

 • TIPObchodník se vzdělávacími publikacemi na ZŠ a MŠ - obchodní zástupce,

  Společnost, působící ve školním sektoru, přijme obchodní zástupce na prezentaci vzdělávacích publikací, pomocí kterých se děti učí hravou formou. Práce je kvůli fyzické zátěži vhodnější spíše pro muže, protože obchodník každodenně manipuluje se značným množstvím knižních publikací. Očekáváný plat od 60 000 Kč/měsíc. Náplň práce: - oslovení základn ...

 • HPP- Práce s lidmi v pestrém kolektivu - Rudná

  Práce je na HPP - hledáme lidi, co jsou časově flexibilní (střídání směn ranní/odpolední) nejedná se o brigádu. Práce je u nás každý den jiná a kolektiv zaměstnanců velmi pestrý (věkově i zájmy). U nás tě naučíme jak obsluhovat zákazníky a vydávat objednávky s úsměvem a jak připravovat naše sendviče v kuchyni. Pokud tedy nebojíš se práce kontak ...

 • Staň se součástí LEGO továrny Kladno! Mzda 31.000 Kč! Svoz z BEROUNA zdarma

  Přijmeme šikovné operátory výroby na plný úvazek i na brigádu. Vyděláš si zajímavé peníze a nemine tě ani hromada benefitů! Pojď s námi pracovat pro společnost LEGO v Kladně. Do práce i zpět tě z Berouna svezeme ZDARMA svozovými autobusy.  Směny na plný úvazek jsou v režimu 2 denní (7-19), 2 noční (19-7) a 4 dny volna. obsluha balící linky vkládán ...

 • ČÍŠNÍCI A SERVÍRKY - Kontakt: telefonicky, e-mailem.

  Požadujeme: praxe v oboru výhodou. Nabízíme: stravu, odměny dle obratu. Nástup možný ihned. Po domluvě možnost práce na DPP, DPČ. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 10:00-14:00), e-mailem.

 • POMOCNÁ SÍLA - Kontakt: telefonicky, e-mailem.

  Nabízíme: stravu, odměny dle obratu. Výhodou praxe v obobu. Nástup možný ihned. Po domluvě možnost práce na DPP, DPČ. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 10:00-14:00), e-mailem.

 • POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Kontakt: telefonicky, e-mailem.

  Požadujeme: praxi v oboru. Nabízíme: stravu, odměny dle obratu. Nástup možný ihned. Po domluvě možnost práce na DPP, DPČ. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 10:00-14:00), e-mailem.

 • Pomocní kuchaři

  Požadavky: bezúhonnost. Kontakt: emailem, telefonicky (Po-Pá, od 10:00-14:00 hod.).

 • SEKUNDÁRNÍ LÉKAŘI BEZ SPECIALIZACE - Kontakt: telefonicky, osobně či e-mailem.

  Znalost českého jazyka podmínkou. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, dotované stravování, 5 týdnů dovolené, masáže, kosmetika, kadeřnice, tělocvična atd. Kontakt: e-mailem, telefonicky (Po-Pá 7:00-15:30 hod.) či osobně (Po-Pá 7:00-15:30 hod.).

 • OŠETŘOVATELÉ - Kontakt: telefonicky, osobně či e-mailem.

  Požadavky: znalost českého jazyka podmínkou. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, dotované stravování, masáže, kosmetika, kadeřnice, tělocvična atd. Kontakt: telefonicky (PO- PÁ: 7:00-15:30), e-mailem či osobně (PO-PÁ: 7:00 - 15:30).

 • ŘIDIČI SKUPINY C A SKUPINY B- Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně

  Náplň práce: rozvoz zboží po středočeském kraji. Práce od pondělí do pátku, víkendy volné. Praxe v oboru vítána. Platný profesní průkaz. Kontakt: osobně, e-mailem: [email protected], telefonicky: 702902576.

 • UČITEL/UČITELKA - Kontakt telefonicky či e-mailem.

  Požadavky: Střední škola s pedagogickým zaměřením, nástup nejlépe ihned. Kontakt e-mailem ([email protected]) či telefonicky.

 • ŘIDIČ/KA SKUPINY B, C, E - Kontakt: telefonicky, e-mailem.

  Řidič/ka sk."B" do 3,5t a sk. C, E nad 3,5t nebo soukromý dopravce s vlastním vozem - dodávkou s chladícím systémem pro práci v logistické společnosti. Nabízíme: práci na ŽL. Jedná se jak o vnitrostátní dopravu - ČR, tak i zahraničí. Jízdy jsou plánované v týdenním režimu. Požadujeme: fyzickou zdatnost, praxi na obdobné pozici, profesní průkaz, tre ...

 • ŘIDIČ/KA SKUPINY C - Kontakt: telefonicky.

  Náplň práce: rozvoz zboží po Středočeském kraji. Práce od pondělí do pátku s každodenním návratem domů, víkendy volné. Praxe v oboru vítána. Kontakt: telefonicky.

 • ŘEZNÍCI - Kontakt: e-mailem, telefonicky

  Kontakt: e-mailem: [email protected], telefonicky: 725688209