Nabídka práce v obci Beroun

108 aktuálních volných míst

 • Práce s lidmi v pestrém kolektivu až za 26500,- Kč/měs.

  Práce je na HPP - hledáme kolegy, co jsou časově flexibilní (střídání směn ranní/odpolední) nejedná se o brigádu. Práce je u nás každý den jiná a kolektiv zaměstnanců velmi pestrý (věkově i zájmy). U nás tě naučíme jak obsluhovat zákazníky a vydávat objednávky s úsměvem a jak připravovat naše sendviče v kuchyni. Odvoz Do a Z práce z Berouna. Pok ...

 • Barista v McCafé až za 26500 Kč/měs.

  Máš rád vůni kávy a rituál její přípravy? Nebo tě prostě jenom láká kávu připravovat? Zařaď se mezi naše baristy v McCafé Rudná. Hledáme spolehlivého kolegu na hlavní pracovní poměr na směny ranní/odpolední . Že nemáš praxi nám vůbec nevadí, vše tě naučíme a samozřejmosti je možnost kariérního růstu (Barista Master).Práce je na hlavní pracovní pom ...

 • ŘIDIČI SKUPINY C A B - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Požadujeme: řidičsky průkaz skupiny C a platný profesní průkaz. Náplň práce: rozvoz zboží po Středočeském kraji . Práce je od pondelí do pátku, víkendy volné. Praxe v oboru vítaná. Rozvoz jak paletového zboží, tak balíčků. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

 • OSTRAHA PRODEJNY LIDL - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Náplň práce: ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny. Požadujeme: čistý výpis z Rejstříku trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilit ...

 • OSTRAHA PRODEJNY LIDL - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Náplň práce: ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny. Požadujeme: čistý Rejstřík trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základ ...

 • ELEKTRIKÁŘI - Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 07:30-15:00), e-mailem.

  Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po dvou letech. Pracovní poměr se nejprve uzavírá na dobu určitou 6-18 měsíců. Kontakt: telefonicky (Po - Pá 07:30-15:00), e-mailem.

 • PRACOVNÍCI PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČE V OBLASTI POBYTOVÉ PÉČE - kontakt e-mailem či telefonciky

  Kurz pracovníka v sociálních službách - výhodou (pokud není, nutno si ho dodělat do 18 měsíců od nástupu - 6 nedělní rekvalifikační kurz) Kontakt e-mailem či telefonicky (Po-Pá 8:00 - 16:00).

 • ÚČETNÍ VŠEOBECNÍ. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

  Vedení účetnictví, zpracování mezd, fakturace, znalost programu Solitea Vario výhodou. Komunikace s bankami, st.úřady. Telefonický kontakt 9-17, osobní schůzku předem telefonicky domluvit.

 • PRODAVAČI. Kontakt: e-mailem.

  Prodej a příprava pečiva, komunikace se zákazníky, příprava zboží do prodejních regálů, obsluha pokladny, příjem a doplňování zboží. Požadavky: praxe v obotu není podmínkou, uživatelská znalost práce na PC, spolehlivost, flexibilita, příjemné vystupování. Co nabízíme: práci v prosperující stabilní české společnosti, zajímavá rozmanitá práce, komple ...

 • Samostatná účetní

  Požadavek: znalost účtování odpisů, fondů, dotací a zkušenosti s účtováním příspěvkových organizací Zaměstnanecké výhody: flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, přátelský kolektiv, pracovní notebook a telefon. Plat bude stanoven podle platných platových tříd podle stupně vzdělání.

 • Pedagogové volného času

  Požadavek: Pedagogické vzdělání. Zaměstnanecké výhody: flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, tvůrčí prostředí. Plat bude stanoven podle platných platových tříd podle stupně vzdělání.

 • MASÉŘI - Kontakt: telefonicky.

  Znalost thajské masáže - olejová, lávové kameny, tradiční thajská. Certifikát tha masáže. Kontakt: telefonicky.

 • RECEPČNÍ - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Požadujeme: flexibilitu, spolehlivost, dochvilnost, základní AJ, práce na PC. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

 • KUCHAŘI - Kontakt: e-mailem.

  Požadujeme: zájem o gastronomii, pracovitost, zodpovědnost a chuť k práci, potravinářský průkaz, smysl pro čistotu a pořádek. Zaměstnanecké výhody: personální ubytování. Kontakt: e-mailem.

 • OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU POTRAVIN - Kontakt: e-mailem.

  Zaměstnanecké výhody: stravenky, věrnostní a jiné benefity. Kontakt: e-mailem.

Najděte si práci v obci Beroun v okrese Beroun. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Beroun nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 108 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Beroun nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie a pohostinství. Nabízená mzda se pohybuje od 17 300 Kč do 70 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Beroun volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 108 volných pracovních míst v obci Beroun. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 300 Kč do 70 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Beroun hledají zaměstnance tyto firmy: PAC Hořovice s.r.o. (13), Ing. et Bc. Lenka Štichauerová (6), TIN TONG s.r.o. (4), TURBO PIZZA, s.r.o. (4), AUGUR-kovo spol. s r.o. (4).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Stavební dělník na stavbě (12), Obsluha strojů v potravinářské výrobě (8), Masér, Masérka (7), Kuchař (6), Pomocný kuchař (6).