Nabídka práce stavební instalatér ve Zlíně

4 aktuálních volných míst

 • Instalatéři vodo-topo-plyn

  ND Místo výkonu práce bude dle zakázek, na území celé ČR.

 • Instalatér - zedník

  Požadavky: vyučení v oboru, je to rozmanitá práce, zednická - instalatérská. Je potřeba manuální šikovnost. POZN: Zájemci se hlásí osobně.

 • Instalatér

  Náplň práce: provádění instalatérských prací: montáž rozvodů vody, topení, plynu. Požadavky: výuční list v oboru instalatér, praxe v oboru - výhodou, řidičské oprávnění sk."B"- výhodou. Zaměstnanecké výhody: stravenky, zvláštní prémie. Kontaktovat osobně 8:00 - 15:00 hod., telefonicky na tel.čísle 577343551 od 8:00 - 15:00 hod. nebo e-mailem: diate ...

 • Instalatéři

  Zakázky v rámci Zlínského kraje.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako stavební instalatér ve Zlíně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce stavební instalatér Zlín je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Stavební instalatér Zlín?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce ve Zlíně na pozici Stavební instalatér 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 18000 Kč do 35000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 26333 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 150 Kč do 150 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Stavební instalatér Zlín je 150 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Stavební instalatér Zlín?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :