Nabídka práce pro specialisty vzdělávání ve Zlíně

2 aktuálních volných míst

  • Telefonní koordinátoři jazykové školy

    Telefonní koordinátor v jazykové škole Hledáme svědomitého člověka s dobrou výmluvností. Flexi pracovní doba mezi 8:00 - 16:00. Pracovní místo je vhodné pro osoby zdravotně postižené. Možnost práce z domu. Na začátku očekávej zaučení, podrobné vysvětlení, ale důležitá je i tvoje kreativita. Místo je vhodné i pro uchazeče 50+ máme trpělivost a jde ...

  • Lektoři AJ

Pomůžeme vám s hledáním práce jako specialista vzdělávání ve Zlíně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro specialisty vzdělávání Zlín je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Specialista vzdělávání Zlín?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce ve Zlíně na pozici Specialista vzdělávání 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 30000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 25000 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 130 Kč do 150 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 140 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Specialista vzdělávání Zlín?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :