Nabídka práce pro řemeslné dělníky ve Zlíně

15 aktuálních volných míst

 • Stojírenský kovodělník/Svářeči

  Provozovna se nachází v objektu č.p./e.č. na pozemku parc.č. 599/4 Strojírenské vzdělání výhodou, předchozí zkušenosti z kovovýroby výhodou, svářečský průkaz výhodou, zodpovědnost, manuální zručnost Možnost kombinace časové a úkolové mzdy.

 • Stojírenský kovodělník/ Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže a plastu

  Podmínky: stojírenské/plastikářské vzdělání výhodou, předchozí zkušenosti z kovovýroby/plastikářské výroby výhodou, zodpovědnost, manuální zručnost Možná kombinace časové a úkolové mzdy.

 • Strojírenští kovodělníci /Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže a plastu

  Podmínky: stojírenské/plastikářské vzdělání výhodou, předchozí zkušenosti z kovovýroby/plastikářské výroby výhodou, zodpovědnost, manuální zručnost Možná kombinace časové a úkolové mzdy.

 • Strojírenští kovodělníci

  Podmínky: flexibilita, zodpovědnost, manuální zručnost, loajalita, předchozí praxe v oboru výhodou. Zaměstnavatel není na pracovišti, nutný prvotní emailový kontakt. Zájemce zašle životopis na email [email protected] Pro výběrové řízení bude VP Partners Zlín, s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v sou ...

 • Výrobní dělník/dělnice

  Obsluha poloautomatického výrobního stroje, práce vhodná i pro ženy. Zaměstnanec vizuálně kontroluje vstupní surovinu, kterou pak stroj lisuje do požadovaného tvaru. Práce není fyzicky náročná, ale vyžaduje sledování výrobního cyklu a v případě poruchy stroj zastavit. Zaměstnanec musí zvládnout základní jednoduché seřízení stroje, jako je výměna ná ...

 • Strojírenští kovodělníci

  Náplň práce: Strojírenští kovodělníci Požadujeme: Vstupní zdravotní prohlídka - dobrý zdravotní stav (fyzicky náročná práce), ochota pracovat. V případě zájmu zaměstnavatele kontaktujte telefonicky po - pá 8:00 - 17:00 hod. LAPOTKA Pavel - 777 921 594 popř. emailem.

 • Obsluha CNC stroje na výrobu pletiva

  Obsluha CNC stroje na výrobu pletiva. Požadavky: fyzicky náročná práce. POZN: Zájemci se hlásí e-mailem.

 • Obsluha CNC pily - kovovýroba

  Obsluha CNC pily - Vrtán kovových dílů. Požadavky: fyzicky náročná práce. Zaměstnanecké výhody: příspěvek zaměstnavatele.

 • Operátor obuvnické výroby

  POZN: Strukturované životopisy zasílejte e-mailem: [email protected]

 • Pracovníci do výroby

  Náplň práce: zámečnické práce ve strojírenské výrobě (vrtání, závitování, dělení materiálu, povrchová úprava pískováním, montáž výrobků a další pomocné práce ve strojírenské výrobě) Výhody: stravenky 110,- (55% příspěvek zaměstnavatel)

 • Sádrokartonáři

  Praxe v oboru výhodou, pracovitost, samostatnost, spolehlivost ochota učit se novým věcem, dobrý zdravotní stav, 20 dní dovolené. Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na [email protected] nebo kontakt osobně po předchozí tel. domluvě 603 478 751 (p. Bařinka).

 • Pracovníci montovaných staveb

  Stavba, údržba a oprava domů Příprava stavenišť pro výstavbu budov a jiných staveb Požadovaná manuální zručnos, práce v týmu, fyzická odolnost a ochota učit se novým věcem. Osobní návštěva na pracovišti - Nivy 5358, 760 01 Zlín výběrové řízeni se bude konat každou středu od 9:00 - 11:00 hod.

 • Zámečník

  Zámečnické práce, výroba ocelových konstrukcí. Svařování. Nutná orientace ve výkresové dokumentaci. Pravidelné pracoviště Zlín - Prštné.

 • Svářeči/strojírenští kovodělníci

  Prvním místem výkonu práce tř. Tomáše Bati 1656, Otrokovice. Agenturní zaměstnávání - zaměstnanec může být po skončení prvního přidělení v Otrokovicích umístěn u uživatele v rámci celé České republiky. Podmínky: Svářečský průkaz výhodou, znalost čtení výkresové dokumentace výhodou, předchozí praxe (svařování, práce s bruskou atd.) výhodou. Možná ...

 • Strojírenští kovodělníci

  Náplň práce: Strojírenští kovodělníci Požadujeme: Vstupní zdravotní prohlídka - dobrý zdravotní stav (fyzicky náročná práce), ochota pracovat. V případě zájmu zaměstnavatele kontaktujte telefonicky po - pá 8:00 - 18:00 hod. LAPOTKA Pavel - 777 921 594 popř. emailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník ve Zlíně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro řemeslné dělníky Zlín je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.