Nabídka práce pro hutníky ve Zlíně

4 aktuálních volných míst

 • Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

  Požadavky: manuální zručnost, pečlivost a pozornost, schopnost pracovat ve výrobě, praxe vítána. Agenturní zaměstnání

 • Dělníci

  Požadujeme manuální zručnost a spolehlivost. Náplní práce je obsluha kovolisů, hydraulického lisu, lisů CDC a jiných kovoobráběcích strojů, řezání Al profilů, pájení. Pracovní úvazek je 7,5 hodiny denně v jednosměnném, ve vyjímečných případech ve dvousměnném provozu. Je možno se dohodnout i na zkráceném pracovním úvazku. Výhody: zázemí stabilní a ...

 • Obsluha ohraňovacího lisu

  Požadujeme: SŠ/SOU strojního zaměření, případně zkušenost s obsluhou ohraňovacího lisu. Znalost čtení výkresové dokumentace je podmínkou. V kolektivu uvítáme samostatného a spolehlivého kolegu. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Nabízíme: 25 dní dovolené, dotované obědy, férové jednání, dobré zaměstnanecké zázemí, peněžní bonusy podmíněné kvalitními výsledky spol ...

 • Operátoři poloautomatické pily

  Náplň práce: kompletace výrobků, čistění, balení, příprava výrobků pro lakovnu Výhody: dovoz obědů s dotací zaměstnavatele Telefonický kontakt 8 - 14 hod.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako hutník ve Zlíně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro hutníky Zlín je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.