Nabídka práce frézař ve Zlíně

7 aktuálních volných míst

 • Seřizovači a obsluha konvenčních fréz

  Náplň práce: obsluha a seřizování strojů na výrobu ozubení. Nástup možný ihned - možnost odborného zaškolení

 • Obsluha CNC obráběcího stroje

  Nástup možný IHNED Náplň práce: - obsluha a seřizování stroje, úpravy a korekce programů - obsluha vertikálního nebo horizontálního CNC centra - řídící systém Heidenhain/Siemens - řízení se technologickým postupem uvedeným v zakázkové kartě a přiloženou technickou dokumentací (výkres apod.) - zpracování zakázek v pořadí dle termínu - dodržování pr ...

 • Obsluha CNC obráběcího stroje

  Náplň práce: práce na konvenčních obráběcích strojích, frézách a práce na CNC vertikálních obráběcích centrech, obsluha a seřizování strojů, úpravy a korekce programů, obsluha vertikálních a horizontálních CNC obráběcích center - řídící systém Siemens / Heidenhein. Výhody: extra 13. mzda, stravenkový paušál 58,- kč/den do čisté mzdy, pracovní oděv ...

 • Soustružníci

  Požadavky: dobrý zdravotní stav, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, manuální zručnost Výhody: zaručení mzdy v pravidelných termínech Telefonicky Po-Pá 8-12 hod., e-mailem nebo osobně ve středu v době od 8-12 hod.

 • Cnc frézař

  Nástup dle DOHODY Pracovní náplň: -obsluha a seřízení CNC frézky (3-5 osá) -obrábění materiálu dle technologického postupu a výkresové dokumentace -obrábění kusových a malých výrobních sérií/zakázková výroba -úprava korekcí -kontrolní měření Požadujeme: -vzdělání technického směru výhodou -znalost čtení výkresové dokumentace -schopnost úpravy p ...

 • Frézaři- obsluha portálového CNC stroje

  Důležitá je znalost alespoň nějakého grafického programu (Corel nebo CAD) Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, 3 dny sick -day.

 • Obráběči kovů na konvenčních strojích

  Náplň práce: Obsluha a seřizování strojů konvenčních, Čtení a použití technických podkladů Požadavky: Zkušenost s obsluhou konvenčních strojů, samostatnost, spolehlivost, orientace v technické dokumentaci Výhody: Prémie, 5 týdnů dovolené, stravenky, jednosměnný provoz V případě zájmu kontaktujte osobně (v sídle firmy), telefonicky (8-14 hod.) ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako frézař ve Zlíně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce frézař Zlín je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Frézař Zlín?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce ve Zlíně na pozici Frézař 7 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19700 Kč do 40000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 30293 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Frézař Zlín?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :