Nabídka práce pro chovatele a ošetřovatele zvířat ve Zlíně

6 aktuálních volných míst

 • Pracovníci živočišné výroby

  Náplň práce: Ošetřování a krmení masného skotu, práce při telení krav a ošetřování telat Opravy a budování zařízení pastvin (hrazení, napajedla ) Mechanizované práce při sklizni pícnin a ošetřování pastvin Drobné opravy strojů a zařízení Požadavky: Řidičský průkaz sk. B, T (popř. C), Dobrý vztah k hospodářským zvířatům Dobrý zdravotní ...

 • Krmič, živočišná výroba

  Náplň práce: práce se zvířaty - krávy - telata, řízení dopravních prostředků. Požadavky: řidičské oprávnění sk.T (traktor + krmný vůz, nakladač). Prac.doba: 8 hodinová + služby. POZN: Zájemci se hlásí tel.

 • Ošetřovatel/ka prasat

  Požavky: dobrá tělesná kondice. Náplň práce: práce se zvířaty. Zaměstnanecké výhody: stravenky. POZN: Zájemci se hlásí tel. po - pá od 9.00 do 13.00 hod. nebo e-mailem.

 • Ošetřovatelé drůbeže

  Náplň práce: péče o zvířata, sběr vajec, evidence vajec. Požadujeme kladný vztah ke zvířatům, zodpovědnost a pečlivost, chuť pracovat a dobrý zdravotní stav. ŘP výhodou. Výhody: strávenky, příspěvek na penzijní pojištění

 • Pracovníci živočišné výroby

  Náplň práce: Ošetřování a krmení masného skotu, práce při telení krav a ošetřování telat Opravy a budování zařízení pastvin (hrazení, napajedla ), práce při sklizni pícnin a ošetřování pastvin Drobné opravy strojů a zařízení Požadavky: dobrý vztah k hospodářským zvířatům Dobrý zdravotní stav a dobrá fyzická kondice Výhody: obědy za 35 ...

 • Ošetřovatelé skotu, dojič/ka

  Zájemci o volné místo zasílat životopi na e-mail, hlásit se telefonicky v době od 7:00 do 15:00 hodin, nebo se zastaví osobně na pracovišti ve stejnou dobu.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako chovatel, ošetřovatel zvířat ve Zlíně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro chovatele a ošetřovatele zvířat Zlín je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.