Nabídka práce pro učitele ve Žďáru nad Sázavou

10 aktuálních volných míst

 • *Lektor/ka německého jazyka

  Pro firemní výuku německého jazyka hledáme lektora/ku s pozitivním přístupem k výuce. Výuka bude probíhat na 6hodin 1x týdně. Den a čas výuky bude ještě upřesněn. V emailu nám prosím sdělte případně Vaše časové možnosti. V případě zájmu zašlete životopis na [email protected], do předmětu e-mailu uveďte "němčina -SvratkaMi". ...

 • *UČITEL(-KA) 1.stupeň -- Polnička

  Zástup za MD. První kontakt emailem

 • *UČITEL/KA ZŠ - Prosetín u Bystřice nad Pernštejnem

  První kontakt telefonicky nebo emailem

 • *Učitel odborných přemětů - elektrotechnika

  Požadujeme: - vysokoškolské vzdělání technického směru pro odborné předměty - znalost MF Office - trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost - komunikativnost, organizační schopnosti, spolehlivost a aktivní přístup Nabízíme: - plat dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. - osobní příplatek - stravování ve školní jídelně s příspěvkem zaměstnavatele - pří ...

 • *Učitelka 1.stupně

 • *učitelka zš 1.stupeň

  První kontakt emailem nebo telefonicky.

 • *Učitel odborného výcviku - železniční doprava

  Výše platu dle zařazení zaměstnance. Vzdělání v oboru železniční dopravy výhodou, praxe na dráze. První kontakt e-mailem.

 • *Učitel odborných předmětů - obory truhlář, tesař, lesní mechanizátor

  Výše platu dle zařazení zaměstnance. VŠ vzdělání - dřevařské inženýrství výhodou. První kontakt e-mailem.

 • *učitel prvního stupně základní školy

  Nadšení pro alternativní vzdělávání a soulad s koncepcí školy podmínkou. Více na www.skolaspolu.cz. Kvalifikace na pozici učitel prvního stupně dle zákona o pedagogických pracovnících. První kontakt: motivační dopis a životopis

 • *Učitel/ka prvního stupně ZŠ

  Nadšení pro alternativní vzdělávání a soulad s koncepcí školy podmínkou První kontakt E-mailem [email protected] - motivační dopis a životopis.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako učitel ve Žďáru nad Sázavou. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro učitele Žďár nad Sázavou je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Učitel Žďár nad Sázavou?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce ve Žďáru nad Sázavou na pozici Učitel 9 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 10000 Kč do 42780 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 27722 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 300 Kč do 300 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 300 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Učitel Žďár nad Sázavou?