Nabídka práce pro agrotechniky ve Žďáru nad Sázavou

3 aktuálních volných míst

  • *zootechnik

    základní znalost PC, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, alespoň 1 rok praxe v oboru, podnikové stravování, čtvrtletní a pololetní prémie, příspěvek na ŽP první kontakt telefonicky nebo emailem

  • *zootechnik - farma Blízkov

    řízení svěřeného provozu, zajišťování vstupů do výroby,spolupráce s veterinárním lékařem,kontrola práce podřízených, vedení prvotní evidence Zvýhodněné stravování, možnost ubytování, příspěvek na životní/starobní pojištění, odměny při životních a pracovních výročích. První kontakt telefonicky nebo emailem. ...

  • *AGRONOM/KA - Domanín a provozy a.s.

    Požadujeme: - platný ŘP sk. B, T; - praxe výhodou; - samostatnost; - flexibilita. V případě zájmu volejte na tel. číslo: 604959830.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako technik ve Žďáru nad Sázavou. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro agrotechniky Žďár nad Sázavou je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Technik Žďár nad Sázavou?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce ve Žďáru nad Sázavou na pozici Technik 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 27000 Kč do 38000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 31667 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Technik Žďár nad Sázavou?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :