Nabídka práce pro zdravotní techniky ve Vyškově

2 aktuálních volných míst

  • Pracovník/Pracovnice validačního oddělení

    POŽADAVKY: vzdělání SŠ s maturitou technického zaměření, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce, pečlivost, samostatnost, znalost AJ výhodou, pokročilá znalost MS Word a zejména MS Excel-nestačí pouze uživatelská znalost, znalost předpisů VYR 32, VYR 34, VYR 36 výhodou, znalost farmaceutické výroby a zařízení výhodou POPIS PRÁCE: PP na dobu urči ...

  • Administrativní pracovník/pracovnice oddělení reklamací

    Hledáme zaměstnance na pozici administrativní pracovník/pracovnice oddělení reklamací POŽADAVKY: vzdělání SŠ s maturitou, nejlépe biologického, chemického, farmaceutického nebo veterinárního směru, aktvní znalost AJ, znalost práce s PC, MS Office pro každodenní použití, pečlivost, komunikační schopnosti, logické myšlení, ochota učit se novému, fle ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako technik ve Vyškově. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro zdravotní techniky Vyškov je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Technik Vyškov?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce ve Vyškově na pozici Technik 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 27000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 26000 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Technik Vyškov?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :