Nabídka práce pro dělníky v dopravě ve Vsetíně

2 aktuálních volných míst

  • Pomocné práce (vyhrazeno pro OZZ a OZP)

    POMOCNÉ PRÁCE (vyhrazeno pro OZZ a OZP) Hledáme pracovníky na pomocné práce. Jedná se o třídění a evidenci materiálu a zboží. Práce je nenáročná, 10 hodin týdně, dle domluvy. Jednoduché evidence, atd. . Není třeba praxe, vše naučíme a zaučíme. První kontakt: telefonicky na čísle 775 222 302 nebo e-mailem na [email protected] ov. 18.7. ...

  • Doplňovač zboží (pro OZP)

    Sháníme schopné kolegy do našeho týmu pro objednávání a zakládání zboží. Práce fyzicky nenáročná, ale téměř výhradně ve stoje u regálu, proto na zkrácený úvazek 15+ hodin týdně (možné 20 hodin týdně, pokud bude někým požadováno) , výdělek 8.000,- Kč až 12000,- Kč měsíčně (140 ,-Kč/hod) ÚVAZEK PO DOHODĚ S UCHAZEČEM. Velmi vhodné pro neslyšící a OZP ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník ve Vsetíně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky v dopravě Vsetín je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Dělník Vsetín?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce ve Vsetíně na pozici Dělník 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 4050 Kč do 12000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 8513 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Dělník Vsetín?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :