Nabídka práce pro vychovatele v Ústí nad Orlicí

5 aktuálních volných míst

 • Vychovatel/ka

  Komplexní výchovná činnost rozvíjející zájmy, znalosti a tvořivé schopnosti žáků. Administrativní činnost související s pobytem žáků v domově mládeže. Požadujeme vzdělání v oboru vychovatelství nebo pedagogika volného času. Nabízíme: osobní příplatek, příspěvek na stravování, příspěvek na rekreaci, příspěvek na penzijní připojištění. Uchazeči se m ...

 • Vychovatel/ka ve školní družině

  Možnost zkráceného úvazku. Kontakt: e-mailem [email protected]

 • Asistent/ka pedagoga

  Pedagogické vzdělání výhodou. Možnost zkráceného úvazku. Kontakt: e-mailem [email protected]

 • Vychovatel/ka na domově mládeže střední školy

  Požadujeme: - pedagogické vzdělání dle zák. č. 563/2004 Sb. - zájem pracovat s mládeží - komunikativnost, spolehlivost - praxe v oboru vítána Pracovní doba od 14 do 22 hodin. Nabízíme: 8 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, zdravotní volno Kontakt: telefonicky 11 - 15 hodin nebo e-mailem Uchazeče prosíme o zaslá ...

 • Vychovatel/ka ŠD / zkrácený úvazek

  Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Pomůžeme vám s hledáním práce jako vychovatel v Ústí nad Orlicí. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro vychovatele Ústí nad Orlicí je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Vychovatel Ústí nad Orlicí?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Ústí nad Orlicí na pozici Vychovatel 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 9000 Kč do 40000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 28242 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Vychovatel Ústí nad Orlicí?