Nabídka práce pro pojišťovací agenty v Ústí nad Labem

2 aktuálních volných míst

  • Specialista životního pojištění pro firemní klientelu (Employee benefits)

    Náplň práce je odborné poradenství a servis pro stávající klienty Generali České pojišťovny. Nabízím bezkonkurenční vícesložkové odměňování: fix + provize, doživotní následné provize, odměny, bonusy, bezplatné profesionální zaškolení / odborné vzdělávání, kancelářské zázemí na obchodním místě Generali České pojišťovny v Ústí nad Labem, zvýhodněný m ...

  • Obchodní poradce Generali České pojišťovny

    Požadujeme " Pozitivní přístup, obchodní myšlení a tah na branku " Chuť se setkávat s klienty a chápat poradenství ve financích jako důležitou součást naší práce " Pečující přístup ke stávajícím klientům a navazování nových kontaktů " Zkušenost z oboru financí a pojišťovnictví nebo zájem o tuto oblast " SŠ vzdělání s maturitou a čistý trestní rejst ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pojišťovací agent v Ústí nad Labem. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro pojišťovací agenty Ústí nad Labem je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Pojišťovací agent Ústí nad Labem?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Ústí nad Labem na pozici Pojišťovací agent 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 39500 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 32125 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Pojišťovací agent Ústí nad Labem?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :