Nabídka práce pro dělníky v dopravě v Ústí nad Labem

8 aktuálních volných míst

 • Doplňovači zboží

  Náplň práce:doplňování zboží, převážení zboží ze skladu na prodejnu a doplnění do regálů. Požadujeme: samostatnost, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, znalost vietnamštiny je výhodou. Nabízíme: Hlavní pracovní poměr; Jistota dlouhodobého práce; Odměňování na základě pracovních výkonů a stanovených cílů; Motivační finanční ohodnocení. Praco ...

 • Doplňovači zboží

  Náplň práce:doplňování zboží, převážení zboží ze skladu na prodejnu a doplnění do regálů. Požadujeme: samostatnost, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, znalost vietnamštiny je výhodou. Nabízíme: hlavní pracovní poměr; Jistota dlouhodobého práce; Odměňování na základě pracovních výkonů a stanovených cílů; Motivační finanční ohodnocení. Praco ...

 • Asistent/ka prodeje

  Výhodou: znalost AJ, francouzského a portugalského jazyka Kontakt: telefonicky od 9 - 15 hod.

 • Pomocní pracovníci obchodního provozu

  Práce na DPČ. Náplň práce: příjem objednávek na svatební a narozenonové dorty, práce na pokladně, kvalifikovaná obsluha zákazníků v cukrárně. Požadujeme: praxi v oboru cukrářské výroby min. 3 roky. Kontakt: na e-mail.

 • Doplňovač/ka zboží

  Výhodou: znalost vietnamského jazyka. Kontakt: telefonicky nebo na e-mail.

 • Doplňovač/ka zboží

  Výhodou: znalost vietnamského jazyka. Kontaktn: telefonicky nebo na e-mail.

 • Pomocní pracovníci obchodního provozu

  Náplň práce: pomocné práce v obchodě, vybalování a zakládání zboží. Požadujeme: základní vzdělání, znalost vietnamského jazyka výhodou, jedná se o fyzicky náročnou práci. Nabízíme: pracovní doba PO - PÁ od 08:00 do 20:00 hod, SO - NE od 08:00 do 14:00 hod. Kontakt: telefonicky.

 • Pomocní pracovníci obchodního provozu - kadeřnictví

  Místo výkonu práce: Londýnská 1, Ústí nad Labem. Náplń práce: pomocné práce v kadeřnictví. Požadujeme: základní vzdělání. Nabízíme: mzdu 17 000,- Kč. Kontakt: telefonicky.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Ústí nad Labem. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky v dopravě Ústí nad Labem je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.