Nabídka práce pro vedoucí prodejny v Uherském Hradišti

2 aktuálních volných míst

  • Prodavačka na MO č. 736, Uherský Brod, HPP, stravenky

    Hledáte různorodou práci, kde se nebudete nudit? Baví Vás práce s lidmi? Máte zkušenosti s prací v maloobchodu nebo chuť se něco nového naučit? Pak máme zajímavou nabídku právě pro Vás! Prodejna HRUŠKA spol., s.r.o. přijme prodavačku! Pracovní náplň: • obsluha zákazníků • doplňování zboží na prodejně • práce na pokladně • kontrola záruční lhůty a ...

  • Vedoucí zahradnické prodejny

    osobní kontakt možný po tel. domluvě

Pomůžeme vám s hledáním práce jako vedoucí prodejny v Uherském Hradišti. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro vedoucí prodejny Uherské Hradiště je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Vedoucí prodejny Uherské Hradiště?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Uherském Hradišti na pozici Vedoucí prodejny 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 30000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 27500 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 121 Kč do 121 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 121 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Vedoucí prodejny Uherské Hradiště?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :