Nabídka práce pro řidiče zemědělských strojů v Uherském Hradišti

7 aktuálních volných míst

 • Traktorista

  Traktorové a manuální práce ve vinici. Výkon práce také v katastru obcí Ořechov, Vážany, Polešovice, Újezdec u Osvětiman, doprava na místo výkonu práce zajištěna, volné víkendy, dovolená ve výši 25 dní, příspěvek na stravenky a na životní pojištění.

 • Traktorista

  práce v perspektivním podniku, dobrý kolektiv, roční prémie, příspěvek na stravenky, příspěvek na důchodové pojištění

 • Pracovník údražby veřejných ploch, řidič

  aktivní přístup k zadaným úkolům, samostatnost, slušné chování a vystupování, pevná prac. doba (výjimečně přesčasy), rúznorodá práce na území Starého Města (sečení, drobné opravy, úklid, zimní údržba), ŘP ,,B" ( T výhodou), jistá práce v nejisté době Stravenkový benefit, 5 dnů dovolené navíc, odměny za výkon, pololetní prémie, kontakt telefonicky ...

 • Traktorista

  mechanizované práce v rostlinné výrobě, zelenině, vinohradu, ŘP "T", praxe v zemědělství výhodou, podnikové stravování, naturálie, kontakt telefonicky (8.00 - 14.00 hod.) nebo e-mailem

 • Traktorista

  práce ve vinohradu, obsluha a řízení traktoru, ŘP "B, T", kontakt telefonicky nebo e-mailem

 • Traktorista

  ŘP "T", praxe vítána, osobní kontakt možný po tel. domluvě

 • Obsluha traktoru

  sečení trávy kolem silnic 1. třídy a břehů řek, možnost též Dohody o provedení práce nebo Dohody o prac. činnosti, spolehlivost, časová flexibilita, ŘP "B" (T nebo C výhodou)

Pomůžeme vám s hledáním práce jako řidič v Uherském Hradišti. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro řidiče zemědělských strojů Uherské Hradiště je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Řidič zemědělských strojů Uherské Hradiště?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Uherském Hradišti na pozici Řidič zemědělských strojů 6 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 49000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 28750 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 130 Kč do 200 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 165 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Řidič zemědělských strojů Uherské Hradiště?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :