Nabídka práce prodavačka, asistentka prodeje v Uherském Hradišti

12 aktuálních volných míst

 • Pracovník/ce obchodního provozu (hm uherské hradiště)

  Vaším nejdůležitějším úkolem bude zákazníkům přinášet skvělý servis, a proto s kolegy a kolegyněmi: doplníte zboží do regálů na prodejní ploše. zajistíte, aby zákazník našel vše čerstvé, kvalitní a se správnou cenou. budete obsluhovat na pokladně. se postaráte o pultový prodej. úvazek 37,5hod/týden, ranní, odpolední směny Požadujeme: rád/a komun ...

 • Pracovník/ce obchodního provozu (sm uherský ostroh)

  Vaším nejdůležitějším úkolem bude zákazníkům přinášet skvělý servis, a proto s kolegy a kolegyněmi: doplníte zboží do regálů na prodejní ploše. zajistíte, aby zákazník našel vše čerstvé, kvalitní a se správnou cenou. budete obsluhovat na pokladně. úvazek 37,5hod/týdně ranní a odpolední směny 5:30-13:30/13:00-20:00 někdy do 22:00 dle provozu prostř ...

 • Sezónní prodavač/ka rostlin

  příspěvek na stravování, osobní kontakt možný po tel. domluvě (9.00 - 16.00 hod.)

 • Zahradník - prodejce rostlin

  možnost kratšího úvazku, osobní kontakt možný po tel. domluvě

 • Prodavač/ka v trafice

  Dohoda o provedení práce do 20 hod./týden

 • Prodejce fotovoltaických komponent

  možnost též Dohody o provedení práce nebo Dohody o prac. činnosti, praxe v oboru vítána, kontakt e-mailem

 • Prodejce elektrokol

  ŘP "B", praxe v oboru vítána, kontakt e-mailem

 • Prodejce stavebních systémů

  ŘP "B", praxe vítána, pouze životopis na e-mail

 • Prodavačka

  vinotéka v supermarketu ALBERT, prodej stáčeného i láhvového vína, Dohoda o provedení práce, 12 hod.směny směny, krátký - dlouhý týden, sleva na výrobky, kontakt e-mailem

 • Prodavači smíšeného zboží

  Znalost vietnamského jazyka výhodou, schopnost pracovat pod tlakem, zvedání břemena nad 15 Kg. Dotovaný oběd. Kontakt telefonicky, osobně každý pátek 14 -16 hod.

 • Venkovní prodejce

  venkovní obsluha zákazníků u stojanů, kontrola a doplňování (nabízení) provozních kapalin, mytí oken, nabízení prémiových paliv, informování o akcích, úklidové práce, 12 hod. směny, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, komunikativnost, spolehlivost, aktivní přístup, zájem o auta výhodou, kontakt telefonicky (10.00 - 14.00 hod.) nebo e - mai ...

 • Prodavači smíšeného zboží

  výhodou znalost vietnamštiny. Osobní kontakt na pracovišti

Pomůžeme vám s hledáním práce jako prodavačka, asistentka prodeje v Uherském Hradišti. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce prodavačka, asistentka prodeje Uherské Hradiště je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Prodavačka, Asistentka prodeje Uherské Hradiště?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Uherském Hradišti na pozici Prodavačka, Asistentka prodeje 8 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 30000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 23285 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 2 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 110 Kč do 150 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Prodavačka, Asistentka prodeje Uherské Hradiště je 124 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Prodavačka, Asistentka prodeje Uherské Hradiště?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :