Nabídka práce pro tesaře v Trutnově

5 aktuálních volných míst

 • Tesař

  TESAŘ

 • Tesařské práce

  TESAŘSKÉ PRÁCE Pracovní činnost se převážně provádí ve venkovním prostředí ve výškách. Požadujeme: spolehlivost, samostatnost, pečlivost, praxe výhodou Nabízíme: placené volno nad rámec zákonné dovolené, stravné, prémie Osobní kontakt možný na uvedené adrese od 7.00 - 15.30 hodin. Tel. kontakt možný od 7.00 - 18.00 hodin. ...

 • Truhlář - truhlářka

  TRUHLÁŘ - TRUHLÁŘKA Náplň práce: truhlářské práce, výroba oken, dveří, nábytku. Požadujeme: praxe v oboru výhodou, spolehlivost. Nabízíme: příspěvek na dopravu, stravovací paušál, možnost příspěvku na ŽP.

 • Tesař

  TESAŘ

 • Truhlář - truhlářka

  TRUHLÁŘ - TRUHLÁŘKA - truhlářské práce, výroba oken, dveří, nábytku, praxe v oboru výhodou, spolehlivost

Pomůžeme vám s hledáním práce jako tesař v Trutnově. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro tesaře Trutnov je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Tesař Trutnov?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Trutnově na pozici Tesař 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 30000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 23400 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Tesař Trutnov?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :