Nabídka práce pro mechaniky v dopravě v Trutnově

8 aktuálních volných míst

 • Seřizovač - seřizovačka

  SEŘIZOVAČ - SEŘIZOVAČKA Náplň práce: - obsluha a seřizování výrobních linek a strojů Požadujeme: - vyučení v oboru strojní zámečník, seřizovač, mechanik - samostatnost, flexibilitu - praxe min. 2 roky Nabízíme: - zázemí rodinné firmy s dlouholetou tradicí - motivující finanční ohodnocení - dlouholetou perspektivu uplatnění - firemní benefity (penzi ...

 • Opravář zemědělských strojů - automechanik

  OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ - AUTOMECHANIK - vyuč. v oboru, svářečský průkaz výhodou Kontakt možný i na pana Matěnu - tel. č. 603 532 714.

 • Mechanik - mechanička šicích strojů

  MECHANIK - MECHANIČKA ŠICÍCH STROJŮ Požadujeme: manuální zručnost, všestrannost Nástup možný ihned Kontakt - Lederová K. 731 626 942

 • Pracovník - pracovnice v zemědělství

  PRACOVNÍK - PRACOVNICE V ZEMĚDĚLSTVÍ Různorodá práce na eko farmě, práce s technikou, opravy zemědělských strojů, obsluha čističky obilí, drobné zednické a údržbářské práce, práce se dřevem. Řidičský průkaz skupiny T. Po dohodě možné ubytování a stravování.

 • Mechanizátor- mechanizátorka

  MECHANIZÁTOR - MECHANIZÁTORKA- SŠ vzdělání, ŘP skupiny B, T, praxe vítána Nabízíme: měsíční a roční prémie, příspěvek na stravné a životní penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené

 • Opravář - opravářka a seřizovač textilních strojů

  OPRAVÁŘ - OPRAVÁŘKA A SEŘIZOVAČ TEXTILNÍCH STROJŮ - základní svářečský průkaz, manuální zručnost , časová flexibilita, spolehlivost, výuční list v oboru výhodou Nabízíme: dotované stravování, 5 týdnů dovolené, 1400,-Kč/měs. nečerpáte-li nemocenskou, zvýhodněný tarif na mobilní telefon, příspěvek na dopravu Tel. kontakt možný od 6.00 - 14.00 hodin. ...

 • Opravář - opravářka zemědělských strojů

  OPRAVÁŘ - OPRAVÁŘKA ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ - vyuč., podmínkou svářečský průkaz, ŘP skupiny B, T V případě zájmu manželského páru možnost přidělení bytu.

 • Opravář - opravářka zemědělských strojů

  OPRAVÁŘ - OPRAVÁŘKA ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ - vyuč. v oboru, svářečský průkaz, ŘP skupiny T Nabízíme: příspěvek na stravování a na životní penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené V případě zájmu zasílejte životopisy na uvedený e-mail.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako mechanik v Trutnově. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro mechaniky v dopravě Trutnov je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.