Nabídka práce pro techniky ve výrobě v Třebíči

3 aktuálních volných míst

  • Technolog

    Příležitost nabízíme jak specialistům v oboru, tak i absolventům. Co Vám můžeme nabídnout: o Možnost spojit svou karieru se společností nadnárodního dosahu o HPP na dobu neurčitou o Komplexní zaučení do dané problematiky o Odpovídající finanční ohodnocení o Prémie a mimořádné odměny o Pružnou pracovní dobu o Příspěvek na stravné o Zvýhodněné tel ...

  • Pracovník technické přípravy výroby nábytku a obchodních nabídek

    V případě zájmu zašlete Váš životopis na adresu [email protected] a připište, proč byste u nás chtěli pracovat. Co je pro nás důležité: o Že chcete pracovat a dále se rozvíjet a je pro vás zajímavé pracovat právě u nás a nehledáte jen nouzové řešení tzv. pracovat kdekoliv o Že zvládáte technické výkresy, kreslení a práci na PC (turboCAD, AutoCAD ne ...

  • Technik profese strojní nebo elektro, event. tzb

    První kontakt e-mailem: [email protected] Vzdělání SŠ, VŠ. Místo vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Flexibilita, ochota učit se novým věcem, pracovní nasazení, ŘP, znalost angličtiny je výhodou, rovněž krátká praxe je výhodou, ale není nutná. Zaměstnanecké výhody dle kvalifikace.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako technik výroby v Třebíči. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro techniky ve výrobě Třebíč je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.