Nabídka práce pro řidiče nákladních vozidel v Třebíči

11 aktuálních volných míst

 • Řidič sk. c

  Řidič TATRY 815. Z důvodu fyzické náročnosti vhodné spíše pro muže. Profesní průkaz, řidičský průkaz sk. B, C. První kontakt telefonicky.

 • Řidič sk. ce

  Místo výkonu práce CZ, A. Řidič pro přepravu dřeva. Řidičský průkaz sk. CE

 • Řidič sk. c - strojník speciálního stroje na opravu silnic

  Nejdříve nutný telefonický kontakt se zaměstnavatelem na tel. 774 132 111, p. Mgr. Machát David (volat po-pá od 8,00 - 16,00 hod.). Práce po celé ČR dle zakázek. Proškolení zajištěno. Nástup dle dohody. Požadavky - ŘP sk. C. Praxe v řízení vozidla není nutná. Základní mzda od 30.000,- + prémie.

 • Řidič sk. c + e (profesní průkaz)

  Řidič na pravidelnou dopravu potravinovou, návěsovou cisternou na trase Velké Meziříčí - Varšava PL. První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně Nádražní 1158, Jaroměřice n.R.

 • Řidič nákladního automobilu

  - požadujeme: ŘP sk. C

 • Řidič ce

  - nástup možný ihned - mzda + výkonnostní odměny - pracovní doba 7:00 - 15:30 hod

 • Řidič nákladního automobilu

  - požadujeme: ŘP sk. C + E + profesní průkaz

 • Řidič skupiny c

  ŘP skupiny C, profesní průkaz, karta řidiče Zaměstnanecké výhody: 13.plat, stravenky Nástup ihned.

 • Řidič tuzemské nákladní dopravy c+e

  ŘIDIČ TUZEMSKÉ NÁKLADNÍ DOPRAVY Místo výkonu práce - Vysočina oblast Třebíč. ŘP sk. C+E Převozy paletového zboží v rámci okolí Třebíče, praxe v řízení vozidel nad 12,5 t min. 1 rok. Jedná se o vozidlo tahač s návěsem 13,6 m. Kontakt telefonicky nebo e-mailem.

 • Řidič mezinárodní kamionové dopravy c+e

  ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY ŘP sk. C+E V rámci EU, převážně DE, NE, NL, FRA Praxe v řízení vozidel nad 12,5t min. 1 rok. Jedná se výhradně o vozidlo tahač s návěsem 13,6m Možnost ježdění dle dohody, volné víkendy, vídend venku/víkend doma, turnusy Věk nad 21 let. Hrubá měsíční mzda od 27000+dieta. Zaměstnanecké výhody: Vyplácení diet každý ...

 • Řidiči nákladních automobilů

  První kontakt telefonicky nebo e-mailem. Náplň práce: opravy převážně nákladních ale i osobních automobilů a manipulační techniky. Podmínkou profesní průkaz sk. C, práce na dlouhý/krátký týden. Jedná se o jednosměnný provoz od pondělí do pátku, rozvoz zboží po Kraji Vysočina. Nabízíme placené přesčasy, podnikové slevy,zvýhodněné stravování, strav ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako řidič nákladních vozidel v Třebíči. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro řidiče nákladních vozidel Třebíč je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.