Nabídka práce pro řemeslné dělníky v Teplicích

11 aktuálních volných míst

 • Výrobní dělníci

  Hledám výrobního dělníka do kovovýroby. Jednoduchá práce - řezání, vrtání, broušení V případě zájmu se hlásit telefonicky, osobně nebo e-mailem

 • Stavební dělník

  Zkušenosti v oboru stavebnictví minimálně 5 let. Flexibilnost a ochota cestovat v rámci celé EU. Výhoda: Řidičský průkaz sk. B. V případě zájmu se hlásit [email protected]

 • Brusič kamene

  D ŘP skupiny B, broušení kamenných podlah a schodišť. Noční směny na zakázkách v různých regionech ČR. Hlásit se e-mailem, s doporučenkou pouze Pondělí v době 9 - 11 hod (pan Sušanka).

 • Pracovníci montovaných staveb

  Pracovník by měl mít povědomí o zednických pracech, klempířině, truhlařině. Práce je vhodná spíše pro muže - fyzická zátěž 20 kg. Možnost pracovních cest. V případě zájmu se hlašte telefonicky od 8 do 16 hod.

 • Řemeslné práce - montážní dělník

  Jedná se o řemeslné, montážní práce (stavby) Zručnost, spolehlivost, flexibilita. V případě zájmu se hlašte osobně, telefonicky ve všední dny (776 775 646), nebo e-mailem ([email protected])..

 • Zedník/zednice

  VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY Požadujeme spolehlivost, manuální zručnost, dochvilnost, provádění kvalitní práce, samostatnost - zateplování fasád, vyzdívání, štukové omítky, obklady a dlažby. Zaměstnanecké výhody: k dispozici pracovní automobil, mobilní telefon, veškeré vybavení, pravidelné školení. V případě zájmu se hlašte e-mailem, telefonicky. ...

 • Štukatéři

  praxe v oboru min 1 rok, znalost technologie výroby, samostatnost při práci. Služební cesty v rámci Ústeckého kraje. Fyzicky náročná práce. Hlásit se telefonicky v době 12 - 16 hod. nebo e-mailem

 • Štukatéři

  Výhodou praxe v oboru, není podmínkou. Práce fyzicky náročná Práce v okr.Teplice - služební cesty, doprava zajštěna

 • Omítkář - štukatér

  Pracovní cesty po celé ČR - doprava a ubytování zajištěno. Požadujeme: - odborná praxe v požadované pozici 2 roky - řidičský průkaz sk. B Výhodou: - znalost provádění strojových sádrových omítek, - znalost obsluhy omítacího stroje. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail.

 • Strojírenský kovodělník/stroj. kovodělnice -. nástrojař/nástrojařka

  Praxe v oboru; práce na ponku; zkušenost s lisovacími a ohýbacími přípravky; čtení technické dokumentace; výhodou zkušenost práce na soustruhu, frézce. V případě zájmu se hlašte telefonicky po-pá 6:00-14:00 hod, nebo e-mailem.

 • Sádrokartonář, zedník

  Podmínkou je řidičský průkaz. Hlásit se telefonicky u pana Marka Weickerta na tel.: 775 553 032 mezi 9:00 - 17:00. Na telefonu je možné si domluvit osobní schůzku.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Teplicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro řemeslné dělníky Teplice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.